Jump to content
Sign in to follow this  
Monty CZ

co něco československého?

Recommended Posts

Nie, nie nič nie je zle. Len viem že mašiny ad A-Teamu boli nastavené na NORMAL (čo som teda moc nemusel). A Aviu som lietal na HARDe.

 

Zatiaľ jediný menší problém vidím hned na začiatku, keď naloaduje misiu. Som v kokpite na drahe a Avia poskakuje. No poskakuje, zadok sa vychyluje a troška to celou Aviou "cuká". AI to nerobí. Deje sa to len keď je Avia na brzdách. Bez bŕzd je kľudná. Ale to je len kozmetický detail.

 

Guľomety fungovali OK. Klopenie do ľava pri vzlete je poho kontrovalteľné kormidlom. Ešte musím testnúť max speed a stupanie a vyvrtku.

 

Čo sa týka modelu, nemám výhrad. Špeciálne sa mi páči pruženie podvozku pri dotyku s dráhou. Model je ešte krajší ako na screenshotoch :biggrin: Skin je veľmi pekný - tieňovanie, zašpinenie, nítovanie a 3D efekt je fakt na vysokej úrovni. Ako som povedal, zatiaľ som neodhalil žiadny väčší problém.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teda myslel jsem si že to bude jednodušší :-)

 

post-255-1238264485_thumb.jpg

 

První screenshot ze hry

 

post-255-1238266576_thumb.jpg

 

akorát mám problém s tím že když skryju 1 mesh nejsou vidět ani křídla

asi si musím pohrát s hierarchií

Monty

Edited by Monty CZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOoooooOOOOOOooOOOooooOOOOooohHHHhh!!!! :shok::yikes:

 

 

PS: odstranil som aj ten A-4 zameriavac (TGAcko), bo pouzivam normalne mieridla 3D modelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj

 

Uh that looks nice, thank you for your work

 

P.S. hope the sticky about the releasing rules is ok for you all, I recieved some PM`s from other users about some releases wich were only in CZ writen. We have here only a few CZ members, so hope it`s ok,

 

best regards

 

Martin z prahy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všiml jsem si že mi při single mission engin často generuje akce mezi lednem a únorem,

tak jsem si řekl, že by to chtělo zimní výbavu :-)

 

post-255-1238342597_thumb.jpg

post-255-1238342623_thumb.jpg

 

jen nejsem pořád spokojenej s chováním na zemi ...mrská to sebou

asi moment od motoru protože když ho, vypnu tak to přestane

 

Monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Let me say that this plane looks amazing! I used to play 1938 Sudeten campaign on EAW and this is my favourite airplane, it just look so elegant, and stylish. Hope you made this one available for download

Share this post


Link to post
Share on other sites
Let me say that this plane looks amazing! I used to play 1938 Sudeten campaign on EAW and this is my favourite airplane, it just look so elegant, and stylish. Hope you made this one available for download

 

Thanx Stratos, this one will be available for download when finished ...lets say two weeks?

MontyCZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nádhera!

 

Tak jsem se konečeně dostal k tomu vyzkoušet pořádně betu! Žádný problém jsem nenašel, letový model je také OK.

 

Konečně se také zase snad dostaku k dělání terému:

 

"V kterémpak křoví se asi sakriš skovávají ti Ordneři?" :

sudety.jpg

 

 

 

Jen tak dál Monty, skvělá práce, už se těším až bude pětistovka kompletně hotová!

 

 

Honza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice planes you guys have here :clapping:

 

@Jan Tuma: is it's from your Sudetenland mod for FE..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Začalo nám hezké počasí a času nezbývá (raděj lítám osobně, než v simu)

Vypadá to tak že rychle dodělám kokpit, aby alespoň trochu vypadal a releasnu

avii final s beta cockpitem :-( Letově to zatím vypadá ok, musel jsem trochu zmenšit

moment od motoru, lyže lépe modelovat nepůjde, ale na to, že nikdo nikdy nepředpokládal,

že by v enginu měly lítat letadla s lyžema....(prostě se trochu boří do sněhu no)

a nejde mi s tím přistát na břicho nebo otočit na čumák (stávalo se to dost často)

aniž by to vybuchlo...nevíte někdo jaké parametry by mi to umožnily?

Aby se z toho ale zase nestal nezničitelný tank...

Monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi Monty, yeah the weather is great, I`m still fighting with my self and the university, but hey education goes first. Abot you and your project... I would say take your time, no need to rush.. make it good and finish it, good things need their time.. so no rush..

 

It`s up to you... have tons of projects here around and no time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi Blackbird,

with which university you are fighting?

Today I spend some time with cockpit and this is the result:

post-255-1238965274_thumb.jpg

I need one day to model gauges and then it is ready for release

 

MontyCZ

 

 

Hi Monty, yeah the weather is great, I`m still fighting with my self and the university, but hey education goes first. Abot you and your project... I would say take your time, no need to rush.. make it good and finish it, good things need their time.. so no rush..

 

It`s up to you... have tons of projects here around and no time

Share this post


Link to post
Share on other sites

V posledných dňoch som "away" takže moc toho nenalietam :dntknw:

 

Kokpit na SFP1 štandard vypadá parádne si myslím :good: Max rýchlosť zodpovedala hodnotám výrobcu :wink: Skúšal som stúpavosť Avie len som si nezapísal tie hodnoty :blush: Avia stúpala o poznanie lepšie ako boli hodnoty postnuté vyššie. Dôležitejšie však, podľa môjho názoru, je či je autor s novým modelom/addonom "satisfied". To potom budú aj užívatelia :yes: A osobne som beta-verziou Avie NADŠENÝ :good: :good: :good:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kukulo přiznávám, že stoupavost je lepší než u originálu (čas do 4000 je skoro poloviční,

ale je to tím že pomaleji klesá rychlost a můžeš "za to víc vzít")

je škoda, že nemáme adekvátního protivníka z té doby s dobrým letovým modelem.

to bych potom upravil "feeling". Letadla od A-teamu které jsou k dispozici,

lítaj jako UFO a Bf-109 od Russa si moc nedokáže poradit s posledním patchem...chtělo by to update.

Monty

 

 

 

V posledných dňoch som "away" takže moc toho nenalietam :dntknw:

 

Kokpit na SFP1 štandard vypadá parádne si myslím :good: Max rýchlosť zodpovedala hodnotám výrobcu :wink: Skúšal som stúpavosť Avie len som si nezapísal tie hodnoty :blush: Avia stúpala o poznanie lepšie ako boli hodnoty postnuté vyššie. Dôležitejšie však, podľa môjho názoru, je či je autor s novým modelom/addonom "satisfied". To potom budú aj užívatelia :yes: A osobne som beta-verziou Avie NADŠENÝ :good: :good: :good:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your pit looks great!

 

I live now in germany and studying economic law and E-business at Universität Duisburg, Essen they put both unis together and I`m in Essen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím čím to je ale podvěsy, který jsou generovaný pomoci "Loadout.ini" jsou sice vidět v loadout menu

a pak jsou zbraně vybratelný ve hře, jenže chybí fyzicky a bomby nepadají.

Když je vyberu manuálně tak (kromě toho že na první pokus se vybere něco jiného) fungují ok

nevíte kde by mohla bejt chyba?

Díky Monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm, vždy som ju letel len v misii "Sweep" alebo "CAP". Tam sa pravda bomby neukazujú, ale po manuálnom vybratí fungovali aj s podvesmi OK. Podvesy sa však neukázali v loadout menu, ale boli automaticky pridané k bombám.

 

Keď som skúsil bombardovaciu misiu, bomby nebolo vidno (ani podvesy) ale mohol som ich selektnúť. Nevidel som však nič vybuchnúť po odhodení. Potom sa už selektnúť nedali. Potvrdzujem teda, že tento probém mám aj ja. Ked som bomby navolil manuálne, všetko bolo OK.

 

Nestretol som sa s tým ešte, lebo s TER typom zbraní som ešte nelaboroval.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nevím čím to je ale podvěsy, který jsou generovaný pomoci "Loadout.ini" jsou sice vidět v loadout menu

a pak jsou zbraně vybratelný ve hře, jenže chybí fyzicky a bomby nepadají.

Když je vyberu manuálně tak (kromě toho že na první pokus se vybere něco jiného) fungují ok

nevíte kde by mohla bejt chyba?

Díky Monty

 

Pokud mas vse spravne nastaveno, tak me napada co jsi matne pamatuju z diskuse ze podvesy meli nastaven moc maly radius nebo vahovy limit na velikost podvesene zbrane a ty se pak ve 3d nepodvesili. Je to nekde v data ini u zavesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud mas vse spravne nastaveno, tak me napada co jsi matne pamatuju z diskuse ze podvesy meli nastaven moc maly radius nebo vahovy limit na velikost podvesene zbrane a ty se pak ve 3d nepodvesili. Je to nekde v data ini u zavesu.

 

Díky za nápady, včera jsem polaboroval a chyba byla v tom že jsem neměl

napsanej název racku v loadout ini - ten parametr jsem tam předtím nikdy nedával

a najednou tam u moderních mašin, používajících TER je a vida funguje to :-)

Takže u letadla jako takovýho už nemám co zlepšit, teď musím najít chuť a čas

na dotáhnutí cockpitu, což je vždycky problém.

Každej budík musí ukazovat co má...spousta práce s textovým editorem

co není nikde vidět....

Začínám zvažovat jestli to nereleasnu jako letadlo final / cockpit beta - zas tak velkej zájem

o éro z první republiky není, což mě vždycky zamrzí. Kdybych přidal anténu na F-16

a releasnul to jako "F-16 block 188 vyroben jeden kus, kterej druhej den sešrotovali

kvůli úsporám" tak tu všichni strhnou download sekci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tou F-16 bl. 188 máš myslím úplnú pravdu. Holt sme na americkom fore :biggrin:

 

Môj názor je, že vzhľadom na tie veci čo si vymenoval bude stačiť aj beta kokpit, tak či onak sa základné údaje zobrazujú v ľavom dolnom rohu.

 

Ohľadom toho závesu pre bomby - čím novší wepons editor, tým väčší magor som z toho :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sú vonku obe B-534.

 

Avia B-534 IV

http://forum.combatace.com/index.php?autoc...p;showfile=8936

 

Avia B-534 IV winter version

http://forum.combatace.com/index.php?autoc...p;showfile=8937

 

Perfektná práca Monty! Myslím že vo svojej triede (WW2) je Avia zďaleka najlepším addonom v SFP1 svete.

 

ĎAKUJEME za námahu :blush:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
What about a Avia CS-92 the model is done it only needs a new skin?!

 

I am curious, who did CS-92 model?

I dont think I am able to do something now - my paragliding season started

and I should spend some time with my girlfriend :-)

MontyCZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah I knew I forgod something ... my girlfriend.... jk

 

hey the model can be found here on CA`s Downloadsection it is a japanese Ki*** bla bla ( a german twoseater) with antennas for nightfighting wich can be easily deleted via ini edit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by jste řekli takovému pilotu?

 

Nevypadá to zle, a u mašiny se zavřeným kokpitem nevadí ani, že nemá nasazené brýle na očích.

 

 

post-36703-1243282799_thumb.jpg

Čechoslovák

 

post-36703-1243283802_thumb.jpg

Němec

 

 

Honza :rolleyes:

Edited by Jan Tuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..