Jump to content
Sign in to follow this  
vrkuboy

CZ-SK Projects

Recommended Posts

uz sem to hodil i na hlavne forum, ta bomba pot tim pylonem byla takova vymyslena rychlovka :biggrin: jen pro predstavu, ale hlavne se divej na ten pylon.

pyloniims0.th.jpgpylonrc7.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz sem to hodil i na hlavne forum, ta bomba pot tim pylonem byla takova vymyslena rychlovka :biggrin: jen pro predstavu, ale hlavne se divej na ten pylon.

pyloniims0.th.jpgpylonrc7.th.jpg

Tak vrku, toto chcela naša strana a vláda :good::biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kedy sa zacala pouzivat kamuflaz na nase Su-7? Predsa len vyzeraju potom krajsie nez v durale len s chodnickami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kedy sa zacala pouzivat kamuflaz na nase Su-7? Predsa len vyzeraju potom krajsie nez v durale len s chodnickami

Kamufláž podľa tohto článku LINK! bola na Su-7BM nastriekaná pri GO v ZSSR, kde ich ruskí piloti prelietali po 1000 odlietaných hodinách.

 

Autor - Radim Špalek - udáva, že prvé mašiny (BMky) odleteli v máji 1976 - ide o 28. sbolp.

 

Kamufláž pre naše BMky z WOE je len otázkou času :wink:

Zatiaľ mám tri mierne odlišné verzie strieborného náteru.

 

Toto je posledná:

Suk.jpg

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
uz sem to hodil i na hlavne forum, ta bomba pot tim pylonem byla takova vymyslena rychlovka :biggrin: jen pro predstavu, ale hlavne se divej na ten pylon.

pyloniims0.th.jpgpylonrc7.th.jpg

 

 

super tak se pak domluvime na icq, jinak az amokfloo vypusti verzi UM dal by se pouzit pylon treba z jeho UM. Jo a ja uz vim jak vypada kokpit na UM ;) potom ti poslu screenshot.

Share this post


Link to post
Share on other sites
super tak se pak domluvime na icq, jinak az amokfloo vypusti verzi UM dal by se pouzit pylon treba z jeho UM. Jo a ja uz vim jak vypada kokpit na UM ;) potom ti poslu screenshot.

Prepáč vrku, mal som nejaké povinnosti, tak som Ťa nestihol na ICQ. Ale pekne ma mrle žrali :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vedel ze Amokfloo s tim pylonem pomuze :D koukni na hlavne forum, jupiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja vedel ze Amokfloo s tim pylonem pomuze :D koukni na hlavne forum, jupiiiii

Sak som z toho pekne na vetvy. Este teraz sa mi trasu ruky :haha:

Ale chlape, keby si nepichol s tym na začiatku, neviem ako by to dopadlo :wink:

Mmm, vlastne viem :biggrin: Zrejme nijak :no:

 

PFMka bez GP-9 kontajnera - ale aj bez možnosti ho podvesiť:

CZ2.jpg

CZ3.jpg

 

Uvidím ako to pôjde s kombináciou GP-9 a nádrže - trošička sa táto verzia javí problematickejšia.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozeral som si nejake templaty na kamuflaz (prave Su-7) - ako to vlastne funguje s prekryvanim, kedze cela kamuflaz je zlozena z niekolkych casti? Nadvazuju na seba, alebo je tam nejaky prekryv? A dochadza k nejakym deformaciam pri "nalepeni" kamuflaze na model?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2deRuyter: Ty templaty jsou delany ve photoshopu. Vrstvy jsou tam kvuli tomu, abys nemusel kreslit znova plechy, nejty atd. kdyz chces udelat jiny kamuflazni schema. Barevny pole mas v jedny vrstve, linie panelu a nejty v dalsich. Stejne tak stinovani a patinu. Pro pouziti ve WOE (nebo Flight Simulatoru a dalsich) se to musi ulozit jako bmp (das save as). Pri prevodu dojde k slouceni vrstev do jedny. K zadnym deformacim nedojde. Nejde ale predpokladat, ze kdyz do toho nakreslis kruznici, ze to musi bejt kruznice aj ve vysledku. Textura totiz casto bejva rozvinuty tvar telesa, takze z toho muze byt oval a jsou potreba upravz proporci. Je potreba to obcas trochu ladit.

 

Jinak kdybys chtel nejakej template udelat a nevedel jak na to, kontaktuj mne nebo kukulina a my uz ti poradime jak zacit.

 

A hlavne si prostuduj tutorial tady: http://www.simmerspaintshop.com/forums/forum37-photoshop/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi all it`s me again.. are those Migs new 3D models?! this 2 seater looks new, cause of this different secondseatcanopy.. You can answer in CZ can read it!!! :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vdaka. Nie som ziaden skinner a grafik, ale zakladnu predstavu o praci s templatom, vrstvami a pod. mam. Robim v Gimpe, zatial som urobil 1 skin pre Gloster Gladiator do Sturmovika a druhy mam slusne rozpracovany. Samozrejme z Templatu, na vlastnu vyrobu z "nuly" sa necitim, najma co som videl templaty niektorych ludi - najma zo spominaneho simmerpaintshop.

 

Je mi jasne, ze niektore veci si musim skusit - to, ako zobrazi hra samotny skin na letadle, ci z kruznice urobi elipsu a pod. Ale v WOE a spol. su skiny trosku inak ako v Ilovi, konkretne spominana Su-7 ma trup rozdeleny na 2 casti. Tak ma zaujimalo, ako su zhruba napojene, pretoze ked mi vyjde kamuflazne pole cez obe casti, tak sa samozrejme musi spravne napojit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hi all it`s me again.. are those Migs new 3D models?! this 2 seater looks new, cause of this different secondseatcanopy.. You can answer in CZ can read it!!! :smile:

Zdar :biggrin:

Zrejme máš na mysli cvičnú verziu Migu-21UM, čo na ňu vrkuboy robí skin (možno už je hotový). Ano ide o nový model, na ktorom maká Amokfloo. A nemôžem sa ho už dočkať :clapping: Nádherná mašina od dobrého moddera :wink: To je zaručený úspech :good:

 

 

To deRuiter: asi neuveríš, ale toto by zajímalo aj mňa. To súčko je môj prvý skin a farebne som tú template nijak neupravoval, iba "zašpinil" a spravil iný odtieň "striebornej" na niektorých paneloch. A kamufláž na suka mám v pláne. Už som aj spravil prvé krôčiky, ale nepojalo :haha: Blackrat nám to osvetlí :biggrin:

 

A šupa bola, keď som poobťahoval panely a vlastne finišoval s prácou na skinoch, prišiel som na to, že tam je vrstva s panelmi už vlastne nakreslená v pôvodnej template :rofl: Ale dôležitá skúsenosť to bola a neľutujem :no:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

verze UM neni jeste hotova :( ceka se na skiny od soulfreaka a ghostridera :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow sounds good, i downloaded those J-7 from an unknown modder, but I have to say the quality of the 3D models is... like unfinished and rushed .. It`s sad to invest an amount of time into this with such this result. If you do something do it right, if not don`t start....

 

But this UM looks damn cool can`t wait!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow guys those look great! Makes me wish I knew some Czech.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hi all it`s me again.. are those Migs new 3D models?! this 2 seater looks new, cause of this different secondseatcanopy.. You can answer in CZ can read it!!! :smile:

 

 

it´s WIP by amokfloo i work only on czech stress team skin :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Amokflo is a good modeler, I think he`s a german?! let me see if i can contact him.

Yes he is from Germany :yes: Very good modder :ok:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey now that were all talking english. I was wondering what you guys are up to on the mig-21u? (if that is what it is). It looks incredible! :clapping:

 

the two seater mig

Edited by triplethr3at

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo, tak som skusil napráskať na UMku Blackratove znaky a načmáral som jedno testovacie číslo.

Toto je pôvodný český skin, trocha som ho zašpinil:

UMka.jpg

 

A toj je pôvodne nemecký skin, ktorý som kapánek viac zašpinil, len dúfam že nie moc :haha: :

CssrUM.jpg

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..