Jump to content
Sign in to follow this  
vrkuboy

CZ-SK Projects

Recommended Posts


Jasan že Ti to pošlem. Len samozrejme už mám tri verzie strieborného skinu pre UMku, ale že by som bol úplne spokojný s nimi... Jeden je moc zašpinený, druhý zas málo a tretí je testovací... :haha:

 

Ale ten zašpinený mám najradšej :biggrin:

 

Hangarscreen je veľmi pekný :good: Odporúčam :yes:

 

No, a na obrázku máš... Tvoju srdcovku :wink: A už pomaly aj moju :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ňo, toto je zatiaľ posledná verzia "metálového" skinu UMky:

UMkaM.jpg

 

Umka pri odpale R-3S:

R-3Sodpal.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten český skin na fotce z minulé stránky mi připadá OK, jen má imho moc vidět nýty (?) na SOP.

Ten HangarMenuScreen je hezký; tohle je SPF1/WoV styl, nebo tvůj vlastní?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten český skin na fotce z minulé stránky mi připadá OK, jen má imho moc vidět nýty (?) na SOP.

Ten HangarMenuScreen je hezký; tohle je SPF1/WoV styl, nebo tvůj vlastní?

Nítovanie je na pôvodnom Amokfloovom československom skine, ktorý som použil ako základ. Preto tie viditeľné níty.

Ďalšie strieborné skiny sú už postavené na nemeckom striebornom skine bez nítov.

 

Čo sa týka Vrkuho screenu, je to jeho vlastný štýl, myslím. SFP1 aj WOV majú inú kompozíciu.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten český skin na fotce z minulé stránky mi připadá OK, jen má imho moc vidět nýty (?) na SOP.

Ten HangarMenuScreen je hezký; tohle je SPF1/WoV styl, nebo tvůj vlastní?

 

 

zaklad je z woe a par dalsich vrstev nejake retusovani a par drobnosti a byl na svete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a novy WIP skin Hellfighteru ale bez templatu se to dela teda blbe nebo spis to jen zabere vic casu, snad blackrat poskytne template.

2167205,hellfighter.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whoa. That is one cool MiG-23!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Really cool! Can't wait to see that in action!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemate niekdo rozkres Su-7? Normalna perokresba, kde je jasne znazornene nitovanie, krytky a panelaz? Co som nasiel za moc nestoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tieto veci je pomerne dobrá stránka http://airwar.ru/

 

Je tam pár sukov, aj sedmička:

http://airwar.ru/other/draw/su7bm.html

 

 

Žiaľ nítovanie na tomto výkrese nie je.

 

Myslíš že paneláž v Su-7 template nie je dobrá? Na VOP určite nie, ale podrobnejšie som to neskúmal.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
Žiaľ nítovanie na tomto výkrese nie je.

 

Myslíš že paneláž v Su-7 template nie je dobrá? Na VOP určite nie, ale podrobnejšie som to neskúmal.

Tu z airwar.ru mam, zial je ozaj bez detailov.

Nemyslim, ze template je zly, ale chcem si nieco vyskusat sam. Teda, myslim si, ze by sa dal trochu vylepsit a chcem si skusit, ci by som to vedel.

Nevyhodou je, ze mi vsetko trva vecnost.

 

Nejake skiny, co som videl boli dost bieda - autori zabudli znizit priehladnost nitovania lietadlo vyzera ako podobane od pripinacikov. Pritom na natretom stroji ako som pozeral je nitovanie prakticky neviditelne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravda, ked sa dá niečo zlepšiť, neváhaj :fans:

 

Ľavá VOP na sukovy nemá pár panelov, ale to sa dá v pohode dorobiť.

Ešte nejaké detaily a budem môcť uploadnuť prvý skin s Čáslavskýn znakom 28. sbolp a sériovými číslami sukov, čo boli v Čáslave.

 

Len mám nehorázny nedostatok fotografií. Iste pár oficiálnych mám, ale nemám tušenia či boli farebné doplnky nejak štandardizované, alebo jak to vlastne bolo. Fotky mi ukazujú na tri strieborné verzie, možno štyri. Ale ako boli rozmiestnené u plukov to nefim... A hold, jeden skin vo WOE platí pre všetky mašiny v jednotke.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sa dal po dlhšom čase do pohybu kokpit pre Su-7. Možno sa ešte pamätáte na ten projekt s upravením kokpitu Su-15 na Su-7 :biggrin: Nooo, tak to je ono. Boopidoo tam spravil ňaké zmeny. Tu čosi vyhodil, tam zase pridal (Paladrianov ASP-5ND zameriavač z Migu-21F-13), a teraz je celý projekt na dobrej ceste.

 

Môžem povedať že zameriavač je funkčný, kokpit tiež. Len ešte ňák treba domyslieť RWR (nech to dobre ziape v kokpite), prípadne zmazať rám kabíny, ktorý má pilot nad hlavou v original kokpite.

 

Nie je to úplne verná kópia Su-7 kokpitu - navyše, vlastne nemáme označenie či ide o BM alebo BKL... Ale vec sa rieši sama, keďže vo WOE je BM a do WOI zatiaľ nikto kokpit pre BMK nepýtal :haha:

Myslím si, že aj keď improvizáciou, dostaneme veľmi pekný kokpit, v ktorom získame potrebný "suchojácky fíling".

 

Teraz bude Su-7 mašinka do koča aj do voza :biggrin:

Su-7bum-1.jpg

BumBac.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste to musim doladit ale uz ted me to desne bavi :biggrin: ceska An-12 s paragany2318068,screen_a.jpg

2318073,screen_b.jpg

2318081,screen_c.jpg

Edited by vrkuboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak dnes sem dokoncil svuj prvni 3D model letadla, potreboval bych ho konzultovat s nekym zkusenejsim jestli je pouzitelny a kde jsou nejake chyby. Pro modery- mam problemy s pivots a animacemi (klapky, vyskovka smerovka, kola) a hlavne nevim jak naimportovat model do hry :dntknw: prosim o pomoc

P.S. kdo to nepoznal je to Zlin Z-142 :wink:

 

2335839,zlina.jpg 2335838,zlinb.jpg 2335837,zlinc.jpg 2335836,zlind.jpg 2335835,zline.jpg

Edited by vrkuboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

helma zrak

img00058.jpg

and MiG-21MF/A & MiG-21MF-75

img00059.jpg

img00062.jpg

Edited by gerald14

Share this post


Link to post
Share on other sites

GERALD14...... MASTER OF MIGS it´s true :) Nice work!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, do you want to kill me? :biggrin:

 

BETA MiG-21-93 kokpit looks exciting :good:

 

What function has that panel above radarscope in Mig-21MA/MF pits?

 

Great work on them :good: As usually :clapping:

 

Paladrians pits and your avionics are deadly :diablo:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow, do you want to kill me? :biggrin:

 

BETA MiG-21-93 kokpit looks exciting :good:

 

What function has that panel above radarscope in Mig-21MA/MF pits?

 

Great work on them :good: As usually :clapping:

 

Paladrians pits and your avionics are deadly :diablo:

Well that will be the radar settings man. I believe that they have a animation when you switch between the

Search mode and Boresight mode. I am still working on the radar screens ( trying to find a real life photo of a working one )

Here is the video:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..