Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

SAMy

Recommended Posts

Siemka!

 

Wiec tak: problem mój dotyczy Hawków , New i Kubów. A konkretnie kazda wyrzutnia wywala tylko jedna rakiete i tyle. Pozostałe rakiety zostają na wyrzutni i nigdy nie startują...

 

Ktokolwiek to widział????? :tumbleweed:

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiesz ale ja mam taki problem z Hawkami ...

ale próbuje naprawiać.

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites
no wiesz ale ja mam taki problem z hawkami ...

ale próbuje naprawiać

 

Fajnie by bylo... ja próbowałem juz wszystkiego a ziomki z anglika tego problemu nie maja i nie wiedza o co biega

 

PS a z Newami i Kubami nie masz problemu ???????

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale namieszałem :biggrin:

Newy mam i działają w porządku.No prawie bo zdarzają się przypadki że na raz wystrzeliwują wszystkie rakiety (co za marnotrawstwo) no i wszystkie nie trafiają(chyba jak latam Phantomem lub innym samolotem który jest pozbawiony walki radioelektronicznej)

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale namieszałem :biggrin:

Newy mam i działają w porządku.No prawie bo zdarzają się przypadki że na raz wystrzeliwują wszystkie rakiety (co za marnotractwo) noi wszystkie nie trafiają(chyba jak latam phantomem lub innym samolotem który jest pozbawiny walki radielektronicznej)

 

To ze wywala 4 na raz to zależy od tego czy w pliku data.ini na dole gdzie sa zdefiniowane rakiety każda ma taki sam miissileID np 1 czy tez mają różne tzn 1 2 3 4. Ale czy jakakolwiek twoja wyrzutnia samów z wiecej niz jedna rakieta (Hawk, SA-6, 3xSA-3) wystrzeliwuje najpierw jedna rakietż, potem druga itd???? Sprawdź to prosze i jak tak to pokaż mi tu na forum caly jej plik data.ini.

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ze wywala 4 na raz to zalezy od tego czy w pliku data.ini na dole gdzie sa zdefiniowane rakiety kazda ma taki sam miissileID np 1 czy tez mają rózne tzn 1 2 3 4. Ale czy jakakolwiek twoja wyrzutnia samów z wiecej niz jedna rakieta (hawk, SA-6, 3xSA-3) wystrzeliwuje najpierw jedna rakiete, potem druga itd???? Sprawdz to prosze i jak tak to pokarz mi tu na forum caly jej plik data.ini.

 

Tak pozostałe rakiety(np:SA-6,) strzelają normalnie czyli pierwsza a po chwili namierzania druga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak pozostałe rakiety(np:SA-6,) strzelają normalnie czyli pierwsza a po chwili namierzania druga.

 

Błagam pokaż mi jej plik data.ini !!!!!!!! :crazy:

 

ale nie SA-6 -bo ona jest zawarta w grze -to dziwne bo ja jej nie modyfikowałem nigdy i nie działa mi jak należy...a co jest konkretnie z twoimi hawkami -to samo co mi czy tylko to ze wywalają trzy rakiety na raz

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje Hawki mają taką samą przypadłość jak twoje.

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jest przecież napisałem plik data.ini czego go niema?

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to jest?:

There is an error with your BBCode. It is possible that you have incorrectly used a tag such as [TAG] when it is meant to be used as [TAG=] or vice-versa.

 

Pewnie dlatego niemogę pokazać Ci pliku o który prosisz więc się nie wnerwiaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to jest?:

There is an error with your BBCode. It is possible that you have incorrectly used a tag such as [TAG] when it is meant to be used as [TAG=] or vice-versa.

 

Pewnie dlatego niemogę pokazać Ci pliku o który prosisz więc się nie wnerwiaj

 

Nie wiem co to jest... :dntknw: wiesz co -ja cie nie widze na dole forum ze jestes zalogowany

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem co to jest... :dntknw: wiesz co -ja cie nie widze na dole forum ze jestes zalogowany

 

 

jakoś ja siebie widze

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakoś ja siebie widze

 

ja ciebie teraz tez!

 

Ok jak bys mi pokazał plik data.ini jakiejs POPRAWNIE działajacej wyrzutni to by bylo fajnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale żeś mi stresu narobił!!!!!!!! :biggrin:

hehe żartujenie było żadnego stresu. Wydaje mi się że wiadomość jest za długa i niemoże jej serwis wyświetlić ale zrobie co sie da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie! Starajcie się pisać poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOBRZE PANIE MODERATORZE! :biggrin:

Ładny avatar (Orlik 2)

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moje spostrzeżenia:

 

w ubu masz: GroundObjectRole=Static_AAA

 

a ja mam: GroundObjectRole=Static_SAM

 

ty masz:

 

[Missile1]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 1

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=-2.66,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

[Missile2]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 2

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=-0.88,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

[Missile3]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 3

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=0.88,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

[Missile4]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 4

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=2.66,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

I teraz jak to wygląda: Jeśli masz wyrzutnię zdefiniowaną jako static_AAA i jest one spięta w sieć (NetworkType=SA-3) to moje pytanie brzmi czy czasem wyrzutnia pojawia ci sie sama tzn bez radaru czyli nie jako "SAM area". Musze to sprawdzić jak będzie u mnie śmigać. Co do tych missileID to static_AAA moze mieć je takie same i wsio będzie grało tak jak np w rolandach, torach itd. Jeśli będą takie same dla static_SAM to wyrzutnia wystrzeli wszystkie rakiety w jednej salwie. Pytanie wiec tylko brzmi czy dodanie "NetworkType=SA-3" blokuje pojawianie sie static_AAA samotnie np w pobliżu lotnisk (tam zwykle są ze 4 stanowiska z jakimś sprzętem plot.) Jesli tak to problem powinien być rozwiązany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To moje spostrzeżenia:

 

w ubu masz: GroundObjectRole=Static_AAA

 

a ja mam: GroundObjectRole=Static_SAM

 

ty masz:

 

[Missile1]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 1

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=-2.66,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

[Missile2]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 2

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=-0.88,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

[Missile3]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 3

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=0.88,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

[Missile4]

SystemType=MISSILE

MissileID=1 <------tu mam 4

WeaponTypeName=SA-3

WeaponPosition=2.66,5.1,2.75

ShowMissile=TRUE

IndependentPitchMovement=FALSE

 

I teraz jak to wygląda: Jeśli masz wyrzutnię zdefiniowaną jako static_AAA i jest one spięta w sieć (NetworkType=SA-3) to moje pytanie brzmi czy czasem wyrzutnia pojawia ci sie sama tzn bez radaru czyli nie jako "SAM area". Musze to sprawdzić jak będzie u mnie śmigać. Co do tych missileID to static_AAA moze mieć je takie same i wsio będzie grało tak jak np w rolandach, torach itd. Jeśli będą takie same dla static_SAM to wyrzutnia wystrzeli wszystkie rakiety w jednej salwie. Pytanie wiec tylko brzmi czy dodanie "NetworkType=SA-3" blokuje pojawianie sie static_AAA samotnie np w pobliżu lotnisk (tam zwykle są ze 4 stanowiska z jakimś sprzętem plot.) Jesli tak to problem powinien być rozwiązany.

 

Nie zawsze Newy są w komplecie bez ubytków, ale tak stacjonują wokoło lotnisk tutaj gdzie Szyłki wcześniej.oto ci chodziło?

PS.skąd masz swoje Newy bo ja z Pasko packa(Wrench)

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zawsze newy są w komplecie bez ubytków, ale tak sacjonują wokoło lotnisk tutaj gdzie szyłki wcześniej.oto ci chodziło?

PS.skąd masz swoje newy bo ja z pasko paka(wrench)

 

Newy mam chyba też z Paska.

 

A jeśli stoją czasem same to kiepsko, bo własnie o to biega żeby były one tylko z radarami i dlatego muszą mieć nazwę static_SAM. Spróbuje jeszcze coś pokombinować

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaczy same....

chodziło mi oto że właśnie nie same są w grupkach (6 najczęściej) i stoją tak jak Kuby (w takim kole)

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasko, nie pasko, chodziło nie choziło, poprawna polszczyzna nie boli. Uwagę zwracam, bo mamy tu paru Polaków zasłużonych dla serii (chociaż ID mają nietutejsze) i nie chciałbym świecić oczyma za panami. Bo i tak macie minusa w społeczności za tamten wątek "Wings over Poland", trochę umiaru nie zaszkodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra gadkę z Newami przenieśmy do innego tematu (Newy), bo tutaj rozpoczęty był zupełnie inny temat

a na inny temat piszemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Signum i CIACHO nie chcę się powtarzać! Macie Worda? Słowniki? Google Wam śmierdzi? Walicie ewidentne orty! A ja nie zamierzam każdych postów poprawiać!

 

ps. Jest jeszcze możliwość edycji postu po wysłaniu.

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Signum i CIACHO nie chcę się powtarzać! Macie Worda? Słowniki? Google Wam śmierdzi? Walicie ewidentne orty! A ja nie zamierzam każdych postów poprawiać!

 

ps. Jest jeszcze możliwość edycji postu po wysłaniu.

 

Biorąc pod uwagę wizualną stronę tego zagadnienia jest ono zbyt specyficzne w swej strukturze obiektywnej , albowiem kacepcjonizm nie wskazuje na słuszność areotrofizmu... :haha:

 

PS tzn postaramy się nie "walić byków"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto rozwiązanie tego problemu dla wszystkich którzy go mają: KUPCIE WOI !!! tam wszystko gra! :good:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..