Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

QUIZ

  

15 members have voted

  1. 1. Czy uważasz, że twój skrzydłowy jest głupii jak but? (Do You think, that Your wingmen is stupid like a shoe?)

    • TAK (YES)
      13
    • NIE (NO)
      2


Recommended Posts

Ja tak tylko dla JAJ :haha: ale to czasem poważny problem!!!!

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie często mnie nie słucha. :biggrin:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyślij go żeby coś rozwalił to nie dość, że nic nie rozwali to sam zginie... :minigun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego wybieram pilotów "Po przejściach"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo tak: każę mu zaatakować coś, a ten idiota leci w przeciwnym kierunku na koniec mapy albo do domu wraca...

 

Zdarzało mi się, że tak mnie wkurzył, że sam mu posłałem AAM'a między dysze albo trochę śrutu do kabiny... :diablo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to tak jak u mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda, uciążliwe też jest np. kiedy mając podwieszone dajmy na to Sparrowy ten sobie podlatuje do przeciwnika i praży z działek! Ekonomista sie znalazł :lol: Z tego co wiem w WoI poprawiło się AI, więc czekam na wydanie w Polsce i na Service packi do pozostałych części. :yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak narazie w Polsce nigdzie nie kupisz WOI tylko na stronie Thirdwire

(ale szkoda...)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak narazie w Polsce nigdzie nie kupisz WOI tylko na stronie Thirdwire

(ale szkoda...)

 

Wiem, wiem, ale przynajmniej Service Packi wyjdą za jakiś czas, nie mogę się doczekać! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maybe I'm more stupid then wingmen...sometimes :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, ktoś uznał że jego skrzydłowy nie jest głupi. Który to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha dobre ;] Dzisiaj naprzykład kazałem Wingmenowi zniszczyć Tunguske... Przyjął polecenie i oddalił się odemnie, tymczasem ja osłaniałem przed samolotami, po chwili patrze leci ten idiota jakoś dziwnie nad ziemią i sypie z działka... co z tego ze miał 8 maverików, ale wali z guna. Pierwsze podejście - nie trafił, drugie nie trafił, 3 ............. walnął w górę ...... to czasami uciążliwe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to jest, a w Strike Fighters gold gość lata sobie wokoło góry, lata, lata, póżniej zaczął robić jakieś dziwne manewry

tuż ponad ziemią, i rozbił się o zbocze wzniesienia!

Myśle że w WOI już tak nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W WoI tak nie ma, grałem dzisiaj. Wingmen słucha rozkazów i jest git.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zupełnie się z wami zgadzam.

Takich to tylko pod sąd polowy za notoryczne niesłuchanie rozkazów! :tomato:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ile ty Koman masz tych gier, a skąd masz WOI???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emule mój przyjacielu ;] tam jest wszystko

 

 

 

Oj mój przyjacielu takie rzeczy to tylko na PM! :nono:

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Emule mój przyjacielu ;] tam jest wszystko

 

PIRAT !!! :skull: To znaczy ja bym się na twoim miejscu nie przyznawał...

 

:diablo: PIĘTNASTU CHŁOPA NA UMRZYKA SKRZYNI, JOŁ HOŁ HOŁ I BUTELKA RUMU !!! :diablo:

 

A oto kolejna "umiejętność" wingmena: Kazałem mu zaatakować jakis samolot. Czekam aż powie FOX ileś tam bo lecieliśmy sami, a tu nic...Klikam F6 co by zrobić mu kontrol a ten baran wznosi sie już na jakiś 30'000ft , predkość mu tak spadła, że nim rzuca jak śledziem na wszystkie strony i zadowolony wpada w korkociąg...pewnie jakiegoś winiaka miał na pokładzie i mu korkociąg był potrzebny :rofl:

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Artur daj spokój ;p

 

Nie, nie dam spokoju. Wiesz nie chodzi tu o samego eMula bo to jest tylko narzędzie. Równocześnie eMulem czy Torrentem możesz ściągać legalne rzeczy. Chodzi tu o pewną uczciwość wobec producenta. Popatrz na TK – człowiek tworzy z pomocą niewielkiej grupy ludzi kolejne części serii by nas zadowolić, do tego wydaje darmowe Service packi aby utrzymać standard poprzednich części, a przecież nie musiałby tego robić! Tworzenie takiego sima trwa wiele miesięcy do tego to są spore koszty i ryzyko. Symulatory lotnicze w dzisiejszych czasach to nie jest zbyt dochodowa branża. Jak będzie więcej takich jak Ty to w konsekwencji producent nie będzie miał kasy a brak kasy oznacza bankructwo i kto na tym straci – My wszyscy. A Ty tak po prostu sobie ściągasz za darmo efekt czyjejś pracy i jeszcze się chwalisz na forum, zastanów się trochę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MATKO TYLKO MNIE NIE ZBANUJ, no nie bądź taki zasadniczy człowieku... niby skąd mam tą gre kupić, skoro w Polsce jest niedostępna, a bardzo mi na niej zależało ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie zależy żeby jeździć Mesiem i co?! Mam iść go ukraść? Czy to taki problem poczekać a może pojawi się w Polsce? Zresztą są dostępne pozostałe części a jak pisałem, po wyjściu SP do nich będzie ten sam standard. Koniec off-topu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ArturR wyluzujmy ;] Take Easyyy man ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym popatrz Koman na fakt, że producent stworzył grę z otwartą architekturą czyli Ty i inni gracze możecie dowolnie i za darmo ją rozbudowywać. Wyobraź sobie, że wszystkie mody w tym serwisie i mu podobnych były by płatne -każdy samolot, teren, kampania itd...ile by to wszystko kosztowało !!! A tak kupujesz grę za powiedzmy sobie prawdę grosze ( SFG kosztowało mnie ok 20 zł, WOW chodziło po koło 2-3 dychy, WOE nie wiem bo dostałem w prezencie a WOI masz na TW po 30 zielonych a dolar teraz tani). Reasumując za góra kilkadziesiąt zł masz dostęp do gry w której teraz lub w przyszłości możesz latać każdym samolotem wojskowym na świecie -moim zdaniem warto...Nie jestem tym tematem emula jakoś strasznie zgorszony bo tak to już w polsce jest, że bardzo dużo ludzi z niego kożysta ale to jest amerykańskie forum a oni o ile wiem miewają fioła na temat praw autorskich, więc tak jak powiedział Artur - nie przyznawaj się publicznie bo ktoś z adminów może Ci się do 4 liter dobrać...

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..