Jump to content
Sign in to follow this  
Golf

Program

Recommended Posts

Czy w Polsce można dostać jakiś program do robienia skinów, obiektów powierzchniowych,

samolotów, uzbrojenia?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w Polsce można dostać jakiś program do robienia skinów, obiektów powierzchniowych,

samolotów, uzbrojenia?????

 

Tzn tak: 3DStudioMax ale jak patrzyłem na cenę to V9.0 kosztuje 3495$ (to nie błąd)

 

Próbowałem robić coś w Blenderze (jest chyba na www.dobreprogramy.pl w PL) ale potem jak importowałem projekt do 3Dmaxa7.0(trial version) to wszystko szlag wziął.

 

Jest też Gmax czy jakoś tak -to darmowa i bardzo zubożona wersja 3DSMaxa tej samej firmy i chyba tylko po angielsku.

 

Ale TYLKO 3DSMax może stworzyć plik LOD do naszej gry...

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Próbowałem robić coś w Blenderze (jest chyba na www.dobreprogramy.pl w PL) ale potem jak importowałem projekt do 3Dmaxa7.0(trial version) to wszystko szlag wziął.

No właśnie jak to jest z tym Blenderem, tworzy też pliki 3ds?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie jak to jest z tym Blenderem, tworzy też pliki 3ds?

 

Mój (chyba najnowsza wersja ale nie pamiętam która) tworzy ale 3DSMax nie chce ich czytać. Ale jest tam w Exporcie na samej górze jakiś inny format (sorka ale nie pamiętam jaki) który jest kumany przez Maxa. Ale jak wspomniałem po otworzeniu pliku w 3DSMaxe nie zgadzał się pkt 0.0 i zniknęła textura -nie wiem dlaczego... :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A do robienia skinów, uzbrojenia jakie programy????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do skin...

Jak słyszałem to Paint.NET

Czy coś takiego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem, że ten program jest w stanie skumać plik LOD i wygenerować obraz 3D do edycji tekstury. Bo tak w sumie Signum jak np wcelowałeś gwiazdkami w odpowiednie miejsce kadłuba w swoim zielonym t-55?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ale postaram sobie przypomnieć.

A tak apropo, mam dzwięki do Sound Packa 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem, że ten program jest w stanie skumać plik LOD i wygenerować obraz 3D do edycji tekstury. Bo tak w sumie Signum jak np wcelowałeś gwiazdkami w odpowiednie miejsce kadłuba w swoim zielonym t-55?

 

Normalnie. :grandpa:

Metodą prób i błędów.

Polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a tak naprawdę, to CIACO skądżeś pobrał trial version 3DSMaxa?

Czy da się coś w nim zrobić?

Na jakiej stronie patrzyłeś na jego cenę, czy można go na tej stronie kupić???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam skąd ściągnąłem triala -musisz poszperać. Generalnie to on działa ale nie jestem pewny czy nie jest pozbawiony jakiś funkcji. Ściągnij sobie Gmaxa -on jest darmowy i tej samej firmy a triala użyj tylko do zrobienia LOD'a ( :rofl: )

 

A stronka producenta to http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/index...p;siteID=123112

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra zainstalowałem tego painta.NET, ale po instalacji nigdzie go niema, ani w starcie ani na żadnym dysku, jak to zrobić żeby był????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol.

Sprawdź wymagania!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bez jaj panowie... ten program ma tak niskie wymagania, że działał by nawet na kuchence mikrofalowej.

 

Golf :proponuje reinstalację a najlepiej ściągnij inną wersję np http://dobreprogramy.pl/index.php masz tu program i spolszczonko do niego -u mnie działa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem, że ten program jest w stanie skumać plik LOD i wygenerować obraz 3D do edycji tekstury. Bo tak w sumie Signum jak np wcelowałeś gwiazdkami w odpowiednie miejsce kadłuba w swoim zielonym t-55?

 

Poprostu wpisz w teksturę skiny nation- Soviet albo narysuj te gwiazdki, ja zrobiłem to i to.

Apropos programu muszę się czepić czy wogóle jest taki program? Bo nie wiem czy coś takiego istnieje chyba że musiałbyś 3DSMAX-em to zrobić. :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..