Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

Nowy joystick.

Recommended Posts

Cześć!

Mam do was dziś takie pytanie, związane z kupnem nowego joya, jaki polecacie do seri TW?

Moje wymagania: Niedrogi, porządny żeby się trzymał (podłoża też), prosty w obsłudze.

Dzięki!

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam się rozglądam za czymś nowym, mój stary Logitech popada w ruinę :crutch00: Zastanawiam się nad Cyborgiem Evo Saiteka. Niezłe są też joye z force feedbackiem, ale pytanie jak długo trzymają? Bo słyszałem różne rzeczy na temat awaryjności...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co myślisz o Saitek-u X52 ???

Pamiętam w którymś Komputer Świecie, testowali 20 joysticków, muszę znależć ten numer.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

X-52 jak najbardziej tyle że cena trochę zaporowa, chyba że gdzieś na allegro znajdziesz przystępną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAKIE JESZCZE JOY-e POLECACIE ?!?!?!

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logitech-y są dobre są polecane przez wielu expertów, HAHAHa (nie znam się na tym).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jak się nie znasz to nie pisz, ja chcę tutaj rad a Ty tutaj nabijasz sobie posty.

No macie jakiejś Dżojstiki???

Wasze milczenie podsuwa mi odpowiedź, że gracie na klawiszach, hmm!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

WRRRRRR!!!

 

 

Co to miało być?!

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie spokojnie.

Signum ogólnie podaliśmy ci kierunki. Najbardziej znane to Logitech i tutaj taki np. Wingmen Attack3 albo Saitek - Cyborg Evo ewentualnie jakiś Tracer jeżeli chodzi o tańsze joy'e, do tego dochodzą ich droższe wersje z FF. Chyba że szukasz czegoś bardziej wypasionego to tutaj np. x-52, x-45. Jakiegoś wielkiego wyboru to tu nie ma i nie zawracaj sobie uwagi tymi chińskimi podróbkami po 30zł bo naprawdę nie warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgrzewam stary temat :salute:

 

Macie może jakieś informacje / opinie o joystick'u "Saitek CYBORG X FLIGHT STICK " , bo zamierzam go jutro kupić... :grin: Wygląda trochę kosmicznie ale ja to lubię. Jest stosunkowo tani i znalazłem o nim kilka pochlebnych opinii. Oczywiście najfajniej było by kupić X52, ale jak to już pisał Artur cena jest zabójcza...

Edited by Ciacho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stało się!!! Kupiłem!! i... jestem bardzo zadowolony!! :grin: Joy jest bardzo precyzyjny,

rozplanowanie klawiszy jest ok. Jedyne mankamenty to że nie udało mi się zainstalować z załączonej płytki programu do programowania klawiszy ale na szczęście nasza gierka jest kumata i nie był on potrzebny. Drugi to 8'mio pozycyjny "grzybek" -o ile wciskanie w pionie i poziomie jest ok to na skosy trochę trudno trafić -ale może to kwestia wprawy i wyrobienia. Jak na 120 PLN'ów i pierwsze wrażenie to polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..