Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

WOI

Recommended Posts

Takie pytanko mam bo widziałem weaponedytora do WOI i ma on kilka nowych opcji. I teraz czy jak bym zamontował plik weapondata.ini z WOE to będzie ok czy trzeba wszystko przerabiać -szlag by mnie trafił bo mam tak pozmieniane w tym pliku, że odtworzenie go ręcznie zajęło by mi chyba miesiąc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się żeby Weapon Editor z WoI działał w WoE, na http://www.thirdwire.com/downloads_tools.htm masz wyraźnie napisane że jest kompatybilny tylko z WoI i FE, a po drugie w nowym weapon edit. z tego co wiem są odnośniki do funkcji/opcji których nie ma w starszych Wings over...

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tym wiem ale pytałem czy plik weapondata.ini z WOE jak go wrzucę do WOI będzie działał pomimo, że nie ma w nim zdefiniowanych niektórych parametrów uzbrojenia dostępnych w WOI ? Pytam bo się zastanawiam nad kupnem a jeżeli to ma przyspożyć więcej problemów niż przyjemności to się nie chcę wrobić...

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciacho: wydaje mi się że nie będzie działać na WoI, np. dlatego że jest nowy (specjalny) weapon editor do WoI, przecież nie robiliby chyba nowego jeżeli by był kompatybilny z innymi.

Aha apropo gierki,to chyba za niedługo mi przyślą, niemogęsie doczekać, musze jeszcze jedną kość RAM-u kupić do kompa bo mam 750 mb czy ileś tam ramu a trzeba 1Gb, zresztą WoI jak oglądałem na filmach na YT to zupełnie inny świat (niż poprzednie WoV, WoE itp, itd :)).

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według FastCargo'a nie ma problemu z przeniesieniem pliku weapondata.ini z WOE do WOI tzn wszystko będzie działać jak należy. Trzeba oczywiście użyć Weaponedytora dla WOI ! Napisał mi ,że brakujące parametry same się pojawią -sprawdzałem i tak się dzieje ale nie wiem jak :blink: ...kogo to obchodzi, grunt, że są i będą działać :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz tylko czekać na WoI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra woi niemam ale mam lock-ona właśnie go zainstalowałem i nieznam jeszcze kluczy klawiszy, może ktoś wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podstawka, flaming cliffs nie poszedł by chyba na moim kompie.

dzięki, niestety nie miałem, Flankera1 ani innych, więc muszę się uczyć od nowa klawiszy, kto wie może się przesiąde z wings over... na lock ona.

A jeżeli chodzi o kamerkę na przerzucanie z kabiny na wierzch samotu, oddalenie kamerki...

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flaming Cliffs ma te same wymagania, może nawet chodzi szybciej od podstawki. Poprawiono w nim wiele elementów, no i oczywiście dodano nowe. Sprawdź na pilots.pl czy jeszcze go mają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeżeli chodzi o kamerkę na przerzucanie z kabiny na wierzch samotu, oddalenie kamerki...

Bo jak szarpię myszą to nic sie nie dzieje.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

z opanowaniem całej tej gry przyjdzie mi chyba z miesiąc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę cię artur zmartwić:

Ta klawiszologia jest tylko chyba do FC na loniku działają tylko niektóre z nich; np.: "D" to wogóle nie jest klawisz przełączania pomiędzy uzbrojeniem a tylko wybiera działko (tylko w samolotach US).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, bo w FC dodano kilka rzeczy jak już pisałem, ale tam na marginesie masz podane w jakiej wersji chodzą dane klawisze. Podstawowy LockOn to 1.0 i patche do niego 1.01, 1.02.

Flaming cliffs to 1.1 i patche 1.11, 1.12 Podstawka jest taka sobie, dopiero FC jest na tyle dopracowany że można się nim cieszyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukam tam na forum apacza, tam dużo się mówi o Lockonie może coś znajdę...

(w tym linku co podałeś)

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może kolejny temat w sprawie wyższosci WOI nad WOE. (Oczywiście pomijając ostatnie patch'e do WOE bo ich nie "widziałem" a może one naprawiają ten "problem") A mianowicie: przeciwnicy są na HARD i lecimy na INTERCEPT'a i napotykamy grupę uderzeniową bez eskorty. W WOE to było praktycznie strzelanie do kaczek...raz czy dwa któryś się odłączał i próbował nawiązać walkę. A WOI nie ma tak łatwo: lecę 2 Firefox'ami przeciwko 8 Super Hornetom -panowie!!! takiej jatki to dawno nie miałem. Misję wygrałem bo przeciwnicy nie wykonali zadania i wyszło 8:0. Mój Firefox ma oczywiście stealth'a więc walili tylko AIM-9X'ami i z działek ale i tak było gorąco. Mój skrzydłowy coś o tym wie bo napatoczył się na eksplodującego Archer'a gdy ten trafiał Horneta ale tylko lekko oberwał i dał radę. Gybym leciał innym samolotem tzn bez stealth'a i przeciwnicy mogliby też AMRAAM'ów używać to myslę, że mógłbym przegrać... :good:

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..