Jump to content
Sign in to follow this  
deyv

skanowanie powierzchni

Recommended Posts

Sie ma Rodacy... mam pytanie odnośnie skanera powierzchni, wiem, że działa tylko w WoI, ale z jakiegoś powodu nie pokazuje się. W Wings over Europe jest ale... no wiadomo WoE nieobsługuje skanerów także tylko sobie jest. Jak ma ktoś wiedzę na temat dlaczego się ten cholerny skaner w WoI nie włącza to proszę o pomoc...bo TWS mode czy tam search mode, Combat air mode działają...tylko ten skaner nie zaskakuje... testuję go w super hornecie, ale w f-16 tez powinien byc ale go nie ma... z góry dzieki:):) pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz mam rozw :)

 

trzeba w nazwa samolotu_avionics.ini zminic w dwoch miejscach Ground_Map na GM

[RadarData]

AvailableModes=SEARCH,TWS,STT,ACM,Ground_Map,TV

 

na

 

[RadarData]

AvailableModes=SEARCH,TWS,STT,ACM,GM,TV

i dodatkowo [RadarDisplayGM] troche nizej

i tyle:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za info deyv jak wyjdą sp i WoI to info jak znalazł, tak na marginesie słyszeliście że WoI wyjdzie w Europie ale pod nazwą Combat over Israel? Wydawcą ma być podobno G2 games...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...no taka drobnostka a 3 godziny kombinowalem zanim zaskoczylem roznice w plikach :P:P...tylko jeszcze szkoda ze lotniskowcow nie ma w WoI :( ...no ale nie moze byc niestety idealnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deyv , mała wątpliwość mnie dopadła, chciałbym wiedzięć skąd masz WOI?

Potrzebna informacja.

Do Artura- ale KIEDY!! oto jest pytanie, bo rozwarzam kupno za oceanem (przez neta ocz.) kilka sztuk i sprzedać komuś ( ale panowie, koszta..) także mam nadzieję że do Września (ptfu... do listopada) powinien się pojawić (no bo na urodziny chyba zdąże se go kupić??)

Apropo nazwy głupi pomysł zmieniania nazw, co to Europa to inny świat? :biggrin:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mój kumpel masowo kupowal gta 4 za oceanem wiec porosilem go zeby dla mnie zamowil jedna sztuke WoI...wybulilem jakies 30 $...placil bodajze przez pay-pala, po 3 tygodniach mialem ja w rekach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...tylko ze nazywa sie combat over israel :) i to nie tylko w Polsce ale wszedzie sie ukazuje pod ta nazwa (za oceanem tez)...bedzie cos czuje zamieszanie z tego powodu na poczatku... na forum nikt nie uzywa nazwy z pudla (?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 dol. to razem z przesyłką?

jeżeli nie to napisz ile kosztowało twojego kumpla przesyłka, ok?

GTA- fajna gierka, bardzo:)

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie placilem za przesylke :P ale gadalem z nim przed chwila i mowil ze cos miedzy 8-10 $ mniej wiecej

Share this post


Link to post
Share on other sites

....z tym, że to bylo z tymi sztukami gta 4 oczywiscie, a ile ich tam mial....chyba cos kolo 10-15 w tym moim rzucie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden problem Signum :) ...ten mig-29 którego masz na zdjęciu lata mi często nad głową jak jestem w domu, huk jak diabli jak latają na niewielkich wysokościach :P:P

 

...dodatkowo dla zainteresowanych skanerem powierzchni F/A-18F SUPER HORNET proponuję dodatkowo zmianę w pliku FA-18F_AVIONICS.ini :

 

[RadarDisplayGM]

RangeSetting=1,2,3,4 -dodatkowy zasięg 5km (przydaje sie czasem)

PPI=TRUE

MapBackgroundLevel=0.2

MapHighlightLevel=0.6-> zmieńcie na 0.8 \

MapNoiseLevel=0.1 -> dołóżcie tą linię \ jakość obrazu (terenu) jest lepsza i sprawia wrażenie bardziej rzeczywistej

ScanRate=140

ScanBeamAngle=2.5

ScanArc=60

GroundSearchStrength=50

Symbol[01]=HorizonLine

Symbol[02]=RangeScaleText

Symbol[04]=AzimuthCaret -> ta linia jest oryginalnie i nie działa, możecie ją wyrzucić lub zmienić wartość na [03] w efekcie pojawi sie linia odświeżania radaru (niepotrzebana- mnie ososbiście w skanerze wkurza)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żaden problem Signum :) ...ten mig-29 którego masz na zdjęciu lata mi często nad głową jak jestem w domu, huk jak diabli jak latają na niewielkich wysokościach :P:P

:shok:

nr 114?

No tak jest jak się mieszka w Mińsku maz.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm to moze i nie byla 114... bo mialem na mysli Malbork... no cóż jestem prawie inżynierem, a nie taktykiem :) ... swoją drogą kończe praktyki inżynierskie w Pratt & Whitney :D ... i już niedlugo przesiadam sie z lapa na pc... skonczy sie tnaca od czasu do czasu słabej jakosci grafa :P

 

A właśnie mam jeszcze pytanie...dalczego w Le Missionneur (czy jak to tam sie pisze) nie mam listy statkow czy obiektów naziemnych...znalazlem post ze trzeba stworzyc groundobjestdata.ini czy co takiego ...pytanie jak i w sumie dlaczego, dla samolotow takiego pliku nie znalazlem a mam liste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale byka strzeliłem, hehe.

Do Le missioneur, wybrałeś texturę? Jeżeli nie to wybierz mam ten program i służy mi bez problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mysle, że wiem o co Ci chodzi... z tym, że w wersji którą ściągnąłem z checksix (Le Missioneur 2006) nie ma tej zakladki...widzialem ja na screenach tutoriala...jak możesz Signum daj linka na wersję którą Ty masz... będę wdzięczny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...chyba, że chodzilo Ci o texture mapy...to wszystko mam...brakuje mi listy statkow i obiektow naziemnych jak je chce postawic na mapie...bo samoloty sa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

....hehe wiesz co...sorry za zamieszanie, update'a zrobilem i wszycho gra.... :P:P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i GIT.

Ja też mam LM 2006, a na combatace masz instrukcję do tego edytora zaraz podam linka.

(LINK)

Ja LM 2006 nie pobieralem z Check-six tylko... niewiem zapomniałem ale CIACHO wie on mi polecił:)

tak dla info dodałem cie do "friends'.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki :) miło mi... wlasnie zalaczylem lotniskowiec Harry Trumann i wyrzucilem pierwszego Super Horneta... :D tylko dobrego edytora mi wlasnie brakowalo... :D:D... no nic tylko śmigać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..