Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

News

Recommended Posts

Witajcie!

Właśnie Pm-owałem z założycielem stronki:

http://proba-sil.c0.pl/

W związku z tym zapraszam do czytania powieści któer są tematyką strony.

Możecie pogratulować "Maciejowi" za jego twórczość.

Jak się wam podoba stronka?, komentarze?.

Pozdrowienia.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stronka jeszcze do dopracowania,ale teksty pierwsza klasa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Signum, dzięki za wątek, cieszę się, że tekst się Wam podoba. Witrynę jeszcze uzupełnię - choć tekst jest tam z pewnością najważniejszy :) Pewnie zaciekawi Was informacja, że tworząc fabułę powieści używałem nie tylko własnej wyobraźni, ale i symulatorów (Fleet Command z dodatkiem NWS, Dangerous Waters i oczywiście LOMAC). W miarę tworzenia tekstu dorzucę misje z nim związane.

 

Pozdrawiam,

Maciej

--

http://proba-sil.c0.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo łaadną oprawę mają te teksty, nie wierzę że sam je robisz. :rolleyes:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówisz o czytniku? Jest z serwisu scribd.com do umieszczania dokumentów. Okładkę sam zaprojektowałem jako collage. Sam też składam odcinki w edytorze - nie są może najbardziej profesjonalnie "złamane", ale chyba czyta się dość dobrze (?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A właśnie jesteś zarejestrowany na "forum miłośników lotnictwa"? (czego nic nie mówisz?!), I w sondzie przydałabysię odpowiedż "Z serwisu CombatACE". :wink:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites
A właśnie jesteś zarejestrowany na "forum miłośników lotnictwa"? (czego nic nie mówisz?!), I w sondzie przydałabysię odpowiedż "Z serwisu CombatACE". :wink:

 

Jak niemal każdy hobbysta, jestem na kilku forach "branżowych".

Przydałoby się... ale przyznam się, że konstruując ankietę nie pomyślałem o jej rozbudowie.

Dodałem opcję "z innego forum".

 

Pozdrawiam,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać że bardzo mi się podoba galeria zdjęć miga-29 mógłbyś ją rozbydować...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muszę przyznać że bardzo mi się podoba galeria zdjęć miga-29 mógłbyś ją rozbydować...

 

 

Dzięki.

Pewnie mógłbym, ale musiałbym wyszperać starsze zdjęcia, a niektóre poskanować ;-), a naprawdę jestem teraz nieźle przyciśnięty pracą. Ledwie wystarcza mi czasu na redagowanie i zamieszczanie kolejnych odcinków.

Tymczasem polecam linki w "Encyklopedii", zwłaszcza Airliners. W wolnej chwili (czyli nie prędzej niż w sobotę lub niedzielę) co nieco znowu dorzucę.

 

Pzdr,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

 

galeria MiGów-29 się nie powiększyła, za to, jeśli chcecie polatać MiG-ami-29 w scenach z powieści, to są już dwie misje do LOMAC-a (w drodze dalsze + misje do Dangerous Waters i Fleet Command). Zapraszam.

 

Maciej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swietnie, coś dla mas!

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie!

 

Z pewnym poślizgiem, ale zgodnie z obietnicą, zamieszczam całą "Próbę sił" w formie e-booka (PDF, 2.5 MB) do pobrania i wydrukowania we własnym zakresie. Powieść jest w formacie A5, liczy 540 stron. Jest po korekcie, tak więc można drukować, można bindować, można czytać w trakcie Świąt w fotelu czy w łóżku... można podzielić się nią ze znajomymi (elektronicznie lub drukiem) lub podarować w jako prezent.

 

Zajrzyjcie: menu "CZYTAJ", pozycja "POBIERZ CAŁOŚĆ (PDF)"

 

Pozdrawiam,

Maciej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie!

 

Miło mi zarazem poinformować, że udostępniłem właśnie całość powieści do czytania na telefonach komórkowych z Javą. Powieść jest podzielona na fragmenty z zagnieżdżonym czytnikiem, dzięki czemu można ją czytać na telefonach niemających dostępu do systemu plików :-)

W witrynie pojawiła się nowa galeria sprzętu występującego w powieści, a także nowa galeria video. Jest czym wspomagać wyobraźnię :-)

 

Pozdrawiam,

Maciej

Edited by Maciej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..