Jump to content
Sign in to follow this  
mafistocz

Jas 39 Gripen Instalace

Recommended Posts

Ahoj. po dlouh0 době opět zdravím :).

 

Mám problém naistaloval sem si WOE a gripena odtud ze stránek.... tyuším od USAFHTML nebo tak něják :).

qa mám problém 1. nevím kde je weapon.cfg kde se má něco přidat. Gun data sem přidal v klidu. JAs39 do aircraft a sound do sounds. Ale problém, gripen není ve výběru letadel a nedá se zaˇho letět .... poradíte někdo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CAU,nejspis tam nemas v konfiguračnim nadstaveni.ini cocpit---priklad-CockpitDataFile=F-4B_cockpit.ini

Kdybys to opsal doslova,ve vyberu letadel Gripen bude,ale s cocpitem phantoma.Tam to nekdy zlobi.A WEAPON EDITOR

ti pomuze se zbranema.Normalne slozku WEAPON nasyp do WEAPON a editorem potvrd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CAU,nejspis tam nemas v konfiguračnim nadstaveni.ini cocpit---priklad-CockpitDataFile=F-4B_cockpit.ini

Kdybys to opsal doslova,ve vyberu letadel Gripen bude,ale s cocpitem phantoma.Tam to nekdy zlobi.A WEAPON EDITOR

ti pomuze se zbranema.Normalne slozku WEAPON nasyp do WEAPON a editorem potvrd.

 

Ok. mohl bys mi napat na ICQ 288880314 nejak mi to furt nefunguje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sem prošel všecky .INI soubory a zkusil sem to změnit a nepomohlo. Dokonce to tam i bylo napsané správně :( poradíte někdo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak uřž sem objevil jádro pudla... niastaloval sem to vedle na počítač na WIN XP a jede. Nevíte někde jak to rozjet pro WIN7?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj jsem tu nový , :D Nechtěl jsem zakládat novej topic o gripenu . :) zajímalo by mĚ proč když všechno nainstaluju jak mam weapons do weapons pak tam pripisu v ciselnem poradi ajs 39 do slozky aircraft a sounds do sounds ,ted tem problem ten je se zbranema kdyz si dam misi a u nastaveni tech zbrani jak si vybirate tak ja tam nemam zbrane jako iris litening rbs-15 atd ani pridavnou pal. nadrz pritom sem to v tom weapon editoru odklikal misto tech zbrani tam mam jiný ktery tam ai nepatrej  dik

Share this post


Link to post
Share on other sites

máš 1 nebo druhou verzi hry?

je potřeba mít i weapon editor odpovídající verzi hry.

nemám grippena ale můžu to zkusit

Monty CZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

ˇmam prvni wings over europe hru mam opatchovanou patchem october 2008 a weapon editor mam ze stranek thirdwire  v02.20.08

 

muj postup pridavani zbrani jje ze nakopiruju slozku weapon do object a pripisu slozku pak je tam soubor weapon.ini tam nakopiruju ty zbrane ktery sou treba v techtaku misto xx tam pripusu presny poradí ktery mam v weapon ini ze to navazuje otevru editor wepaondata.ini dvakrat kliknu na vsechny zbrane co jsem pridal a potvrdim ok  a pak vsechno nemuze bejt chyba vtom ze ten editor zapinam pres winrar  kdyz ho dat z raru do slozky tak nefunguje  :D snad si to pochopil ,jestli bys mohl tak ho skus stahnout .

 

dik

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná to je tím editorem spouštěným z raru

když ho dáš do složky, klikneš na to pravým a nastavíš spouštět s kompatibilitou pro Win98 (myslím)

tak by měl fungovat. Sice to nepíšeš ale předpokládám že poté co v editoru otevřeš weaponslist.ini

a máš tam ty svoje zbraně přidané tak dáš "save". (podívej se na datum souboru weapons?nevím?.dat

jestli se ti změnil.

Monty CZ

 

 

ˇmam prvni wings over europe hru mam opatchovanou patchem october 2008 a weapon editor mam ze stranek thirdwire  v02.20.08

 

muj postup pridavani zbrani jje ze nakopiruju slozku weapon do object a pripisu slozku pak je tam soubor weapon.ini tam nakopiruju ty zbrane ktery sou treba v techtaku misto xx tam pripusu presny poradí ktery mam v weapon ini ze to navazuje otevru editor wepaondata.ini dvakrat kliknu na vsechny zbrane co jsem pridal a potvrdim ok  a pak vsechno nemuze bejt chyba vtom ze ten editor zapinam pres winrar  kdyz ho dat z raru do slozky tak nefunguje  :D snad si to pochopil ,jestli bys mohl tak ho skus stahnout .

 

dik

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyz sem extrahoval ten soubor z raru a dal spustiv ve win 98 tak se mi to spustilo ale kdyz sem dal open tak se to vyplo.

 

jj soubor se mi zmenil .save davam normalne .skusil jsem si nainstalovat znovu hru bez patche vlozil jsem tam jen gripena a furt nefunguje jenom gun kterej jsem delal pres guneditor

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mě napadlo že si můžeš stáhnout nějakej poslední weapons pack,

kterej obsahuje všechno možné, tam jsou i ini a dat soubory.

Monty CZ

 

kdyz sem extrahoval ten soubor z raru a dal spustiv ve win 98 tak se mi to spustilo ale kdyz sem dal open tak se to vyplo.

 

jj soubor se mi zmenil .save davam normalne .skusil jsem si nainstalovat znovu hru bez patche vlozil jsem tam jen gripena a furt nefunguje jenom gun kterej jsem delal pres guneditor

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj to jsem udelal stahl sjem si weapon pack 2.52 jsou tam taky zbrane k tomu gripenu ale bohuzel to zase nejde nemuze bejt neco zapsanyho spatne v configu toho letadla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz to funguje problem byl vtom ze sem mel weapons.ini ve slozce objects a ne weapons jinak dik a pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hurá další spokojený uživatel :-)

Lítáš to jako simulátor nebo jako gamesu? tj patříš k těm který mají všechno na easy sednou do F-18

a jdou killit migy, nebo máš všechno na hard a chybí ti že před startem nemůžeš strávit 20 minut zahříváním

motoru a oživováním systémů?

Monty CZ

 

uz to funguje problem byl vtom ze sem mel weapons.ini ve slozce objects a ne weapons jinak dik a pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Létám samozdřejmena hard,mam zkušenosti už z jiných simu např msfs 2004 a il sturmovik 1946 :)jinak se mi rozhodně líbí že v téhle hře je už Czech Air Force :) aniz bych musel mít nějáký mod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..