Jump to content
Sign in to follow this  
yarag

Problem s laserem naváděnou bombou GBU

Recommended Posts

Zdar.

Mám problem s těmahle bombama.

I když mám zaměřenej jakejkoli cíl, tak se mi bomba neodhodí.

Zkoušel jsem všechny režimy od easy až po hard a stejně to nejde.

Bomba se mi odhodí jen na zaměřenej primární cíl a to jen když je zaměřenej přes klávesu E

Nedá se to nějak vyřešit?

Zkoušeno na SF2 Europe na různejch verzích.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi, you need a laserdesignator, LANTIRN pod, or a integrated Laser inside the plane. Then fly a light dive and drob the bomb. It should work!

 

hodne stesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau, tahle bomby se vždy zaměřují klávesou E a nevím jestli fungují jen na primární cíle

ale myslím že ne. Jak psal Blackbird potřebuješ mit na letadle laserdesignator (buď vestavěnej

nebo podvěšenej) be toho se bomba neodhodí.

Monty CZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkoušel jsem to na A-10Thunderbold. Ta ho má integrovanej.

GBU se odhodí jen na primármí cíl, bez ohledu na to, v jaký jste od něj vzdálenosti a směru.

Na jiný cíle zaměřený jak přes klávesu E, tak zaměřený a zamčený v radaru nereaguje.

Že by nějakej bug?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkoušel jsem to na A-10Thunderbold. Ta ho má integrovanej.

GBU se odhodí jen na primármí cíl, bez ohledu na to, v jaký jste od něj vzdálenosti a směru.

Na jiný cíle zaměřený jak přes klávesu E, tak zaměřený a zamčený v radaru nereaguje.

Že by nějakej bug?

 

Člověče teď nevím jaká verze A-10ky je v SF2E, ale myslím, že Ačko nemělo integrovanej laser.

já teda na tohle nejsem největší odborník protože jsem zkusil warthoga tak všehovšudy 5x

a protože mi taky nešly odhodit GBUčka a nevěděl jsem co je laser, tak jsem tam podvěsil Mk-82ky

protože s těma se to dá trefit skoro stejně :-)

Můžu to doma vyzkoušet. Obecně mám s laserem nebo TV naváděnejma bombama problém jak nepřeletět cíl

dřív než dopadne bomba, protože se pak zruší zaměření. U A-10ky to teda nehrozí protože se sotva plazí.

Zkus se na to zeptat v anglický sekci, nebo se podívej do knowledge base.

Monty CZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

A-10 doesn`t have Laserdesignator, it needs a Lantirn POD for precision strikes. So put a pod on it use the GBU`s and you are ready to go!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A-10 doesn`t have Laserdesignator, it needs a Lantirn POD for precision strikes. So put a pod on it use the GBU`s and you are ready to go!

I tested it on stock A-10 (78) the earlier one has no ability to carry GBUs.

There is no stock lantirn POD and it is possible to drob GBU on target like runway etc, not on AAA

just like yarag said.

Monty CZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

May I ask you Monty were are you from? I lived in Prague 6 Device for some years, prague 5 I grew up and was born in Motol Hospital :drinks:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..