Jump to content
Sign in to follow this  
Mlody

Strike Fighters 2 nie chce się uruchomić

Recommended Posts

Witam, 

Otóż mam następujący problem, parę sekund po uruchomieniu wyrzuca mnie z błędem że strike fighters przestał działać. 

mam zainstalowane wszystkie dodatki (sf2 > sf2v > sf2e > sf2i > sf2exp1 > sf2 exp2) oprócz North Atlatnic do patcha "november2011". 

Przed patchowaniem wszystko działało jak należy, nie mam żadnych modów, exe z folderu DX_redist też nic nie daje. 

Reinstalowałem jakieś sześć razy żeby sprawdzić czy to nie ja coś robię źle, za każdym razem szlag go trafia na novemberze2011. 

Co poradzili byście, żeby działało jak powinno? 

 

 

 


Podrawiam, Młody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć

 

Czemu instalujesz patcha z 2011 roku a nie ostatniego z 2013 ? Chodzi o wymagania sprzętowe ? Podejrzewam, że powód jest następujący - ściągając poszczególne gry ze strony TW ściągasz je w najnowszej wersji czyli zaktualizowane do patcha July2013 - jeśli potem wgrywasz na taką instalkę starego patcha to wszystko szlag trafia.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli aktualizować mam od razu z oct 2011 (wtedy gra jeszcze działała) do july 2013? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie musisz wcale jej aktualizować - jeżeli dzisiaj pobierzesz grę ze strony to będzie ona w najnowszej już "zpatchowanej" wersji. O ile pamiętam to plik instalacyjny gry, który ściągasz chyba też ma datę (w sensie w jakiej wersji jest) w swej nazwie. Może inaczej aby nie było żadnych wątpliwości - skorzystaj z instalatora ze strony TW - on automatycznie pobierze i zainstaluje wszystkie zakupione przez Ciebie gry i dodatki - na pewno wszystko będzie w najnowszych wersjach i będzie działać.

Edited by Wraith27

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..