Jump to content
Sign in to follow this  
vrkuboy

CZ-SK Projects

Recommended Posts

AAaaaa, bol som pozrieť aj na portugalskom fóre, a majú tam aj iné videjko. Možno si ho už videl, ak nie pozri TU!

Je to aj s paľbou z raketníc :good:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdy to bude nevim :( porad nec vylepsuje, suprove sou letove vlastnost!!! konecne se helikoptera chova jako helikoptera a ne jako letadlo. Videa sem videl vsechny, porad chodim na portugalskou sekci. Ach jak ja se nemuzu dockat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fakt, na pohľad je ten FM Mi-8 nádherný. Určite je iný ako Mi-24 od skunkworks. A s tým zvukom to je pekná bomba :biggrin:

Nuž, musíme byť trpezliví. Veď už sme velkí kluci :haha:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

velci sice sme ale tesime se jako maly :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koooonnnneeečččnneeeeee sa mi podarilo nacápať evidenčné čísla a československé znaky na Mig-21. Nie je to úplne ako v skutočnosti, ale stačí si myslím. Znaky sú od geralda14 a evidenčné čísla z Mirage factory Mig-21F-13CZ. Iné evidenčné čísla sú zo skinu na Pakistan Air Force 15 Sqdn "Cobras" F-6A (Mig-19) od ghostridera883. Čísla nezodpovedajú skutočnosti.

 

Mig-21PFM čísla ghostrider883, znaky gerald14

img00020.jpg

 

Mám viacero screenshotov, ale mám aj nekonečné trable s photobucketom... Tak zatiaľ len toľko.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlapi neuveríte, ale skoro zbytočne som sa prdkal s tými evidenčnými od rôznych ľudí. Štvormiestne čísla som mal pod nosom v geraldovom packu (bolo tam viacero skinov a nie všetky som vyzkúšal). Tie sa podobajú tým našim skoro jak vajce vajcu...

Mig-21PF - geraldove znaky aj čísla

img00007.jpg

 

img00006.jpg

 

Ale celé to má nejakú vadu. V single mission sa čísla ukazujú, ale sem tam je na trupe len tá 82.

V kampani je tam len 82, bez druhého čísla. (celé štvorčíslie je zložené z dvoch párov čísel. 82 je stále a ďalších 11 sa mení)

A v kampani mi vypísalo v debriefingu že som s kanónom x-krát zasiahol runway a to som strieľal po A-10 a široko ďaleko žiadne letisko...

No čo sa toto už len deje... :threaten:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

screenshoty sou krasny ale to s tou chybou ze si strilel po runway-i by me teda nasralo :yes: tezko rict kde je chyba :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono už dávno sa mi zdalo, že keď hrám dlhšie, tak tej hre alebo kompu začne vyhrávať. Hovadiny sa potom dejú. Migy čo predtýn normálne lietali so štandardnou výzbrojou zrazu nemajú nič podvesené, Su-17 majú zase len R-3S a nič viac, Mig-23BN je úplne holý, Mig-21F-13 má rakety R-60...

Alebo to vyhráva mne a vidím kraviny :haha:

 

Vyzkúšal som ešte číslo od Montyho CZ (z fantastického L-29). To samozrejme znamená, že všetky mašiny majú rovnaké čísla. No, keby sa urobili štvorčíslia nerozdelené (tak ako má Mont CZ) je vyhráno. Akurát nemám šajnu ako sa to robí.

Mig-21PF, číslo Monty CZ, znaky gerald14

img00002.jpg

 

Na druhú stranu nemusíme špekulovať a použijeme dostupné štvorčíslia. A mám taký dojem že to Montyho číslo sadne PFku jak päsť na oko.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze marcfighter ma rozbity pocitac takze MI-8 se protahne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
takze marcfighter ma rozbity pocitac takze MI-8 se protahne :(

No do prčíc :cray: :huh:

Ozááááj, a ako je na tom Albatrosov cocpit?

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ten kokpit skousi ukecat kamarada ale moc se mu do toho nechce pry je to hodne tezky, no ale nikdy nerikej nikdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoši, ťažká romantikaaaaaa :blush2:

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko...

img00008.jpg

img00009.jpg

img00023.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hezke uz chybi jen cislo imatrikulace- 1215 :D P.S. pracuju na svych osobnich strankach kde budou projekty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to je naprostá paráda! Model je fakt parádní a letový model taky, vůbec jsem nečekal, že ve WOV/WOE bude možné udělat takhle pěkný flightmodel...klobouk dolů všem zúčastněným!

 

 

Jinak ahoj všem, s WOV/WOE lítám už nějaký ten pátek, ale patřím mezi ty mlčenlivější uživatele, takže tady ani na SimHQ jsem se nějak výrazněji neprojevoval.

 

To že tohle píšu je důkazem toho jak moc mě ta Mi osmička ohromila :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hey Vrku... Want to see more actions for the Mi-8

 

http://www.dailymotion.com/_kreelin_/video...sion_videogames

 

Or

 

http://www.dailymotion.com/video/x338rw_mi...ogames#comments

 

:wink:

 

PS: Sorry my Czech is null :biggrin:

 

Ok we understand english

Superb video´s i need this on my instal :D i have old marcfigter´s update, but in old update i have marcfigters FM :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to je naprostá paráda! Model je fakt parádní a letový model taky, vůbec jsem nečekal, že ve WOV/WOE bude možné udělat takhle pěkný flightmodel...klobouk dolů všem zúčastněným!

 

 

Jinak ahoj všem, s WOV/WOE lítám už nějaký ten pátek, ale patřím mezi ty mlčenlivější uživatele, takže tady ani na SimHQ jsem se nějak výrazněji neprojevoval.

 

To že tohle píšu je důkazem toho jak moc mě ta Mi osmička ohromila :biggrin:

 

 

No super dalsi cech na foru!!!!! urcite se casteji rozepis neni to vubec na skodu! Jinak mrkni na moje stranky je tam daleko vic projektu a urcite kvalitou mnohem lepsich nez je ta mi-8

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to je naprostá paráda! Model je fakt parádní a letový model taky, vůbec jsem nečekal, že ve WOV/WOE bude možné udělat takhle pěkný flightmodel...klobouk dolů všem zúčastněným!

Jinak ahoj všem, s WOV/WOE lítám už nějaký ten pátek, ale patřím mezi ty mlčenlivější uživatele, takže tady ani na SimHQ jsem se nějak výrazněji neprojevoval.

 

To že tohle píšu je důkazem toho jak moc mě ta Mi osmička ohromila :biggrin:

Witáááj, kolego!!! Som veľmi rád, že si sa ozval. Pomaličky sa zbierame. Tu môžeš postovať koľko chceš :biggrin:

O skúsenosti, ktoré máš z SFP1/WOV/WOE série, a ako sa zdá, nemáš ich málo, je dobré sa podeliť :clapping:

Trablov je vždy dosť.

 

No a momentálne sledujeme prudký vzostup vrkuboya a jeho projektov. Kurňa mu držím palce!!! :good:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Did I miss the Czech Mig 21PF Addon? Looks damn good...

No, you didn't :no:

Just 512x512 textures. Model is from download section. There are indian versions, but the same PF lods like WOV stock PFV.

Decals - gerald14. But pack with these decals is not placed in the download section for this time. It was some months ago there. I don't know why.

The best numbers for this czechoslovak Mig "mod" are Monty CZs L-29 numbers (there are two only), I think.

Flight model - MIg-21PFV by Fubar512 (Mig-21 FMs are placed in the download section).

 

This is similar to Mig-21PFM too. There is stock PFM in the WOV. Or another in the download section.

 

Mig-21F-13/PF/PFV/PFM/MF cocpits (download section).

 

And yes, our Migs looks damn good!!! :biggrin:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si tak browsujem kampane umiestnené v download section pre WOE, a prichádzam na toto:

pri jednotkách západných štátov je počiatočná Experience=100

 

[AirUnit0xx]

AircraftType=F-15A

Squadron=xx

ForceID=1

Nation=USAF

DefaultTexture=xx

BaseArea=xx Airbase

BaseMoveChance=20

RandomChance=100

MaxAircraft=16

StartAircraft=16

MaxPilots=16

StartPilots=16

Experience=100<----------Toj (to ako tu)

Morale=100

Supply=100

 

[AirUnit0xx]

AircraftType=MIG-27 (or Mig-21MF, 23M/ML etc.)

UnitName=xx

ForceID=2

Nation=SOVIET

DefaultTexture=xx

BaseArea=xx Airbase

BaseMoveChance=25

RandomChance=100

MaxAircraft=16

StartAircraft=16

MaxPilots=16

StartPilots=16

Experience=50<---------Toj

Morale=60

Supply=100

 

Ale nerozumiem prečo to tak je. Skúsim to postnúť na hlavné fórum, že prečo...

Link TU!

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
co ta hodnota experiance ovlivni?

To by som tiež rád vedel. Nejak sa im nechce odpovedať. Buď som to blbo sformuloval, alebo je to príliš špecifická otázka pre väčšinu memberov. Podobne ako pre nás :haha:

Ale pozeral sa na to USAFMTL, tak sa možno niečo dozvieme :yes:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli vis o nekom kdo dokaze prevest mdl do formatu 3ds tak muzeme ve woe litat s necim krutym, kdyz ti reknu ALCA.... :biggrin: porad se me to nedari prekonvertovat a o sem uz vyzkousel snad vsecny pluginy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestli vis o nekom kdo dokaze prevest mdl do formatu 3ds tak muzeme ve woe litat s necim krutym, kdyz ti reknu ALCA.... :biggrin: porad se me to nedari prekonvertovat a to sem uz vyzkousel snad vsecny pluginy.

OOOOOHHHHOooooo... :shok:

Tak to by bolo ozaj husto vo WOE :good:

Môžem sa na to spýtať :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..