Jump to content
Sign in to follow this  
Peeppu

Česká minikampaň pro FIRST EAGLES

Recommended Posts

Pánové, musím říct, že česká komunita odvedla skvělou práci, cos e týká modelů letadel z první svět. války. Mám dotaz-neuvažoval jste někdo o vytvoření nějaké malé kampaně, v níž by - dle skutečných událostí - každý začal jako pilot začal jako pilot buď za rakous-uherské letectvo (k dispozici jsou rakouské Albatrosy Oeffag i nepřátelé- italské Hanrioty, dokonce i italské Pomilia...) nebo za francouzské letectvo (Breguet 14, Nieuporty, Spady 7 a 13 - nepřátelé prakticky všechna německá letadla) a poté by pilot po ukončení váky přešel do česlkoslovenského letectva, kde by létal (dle historických událostí v roce 1919) s československým Fokkerem D.VII, Breguety 14 proti maďarským Fokkerům D.VII a nějaké té maďarské dvousedadlovce.

 

Byla by to skvělá kampaň pro českou komunitu hráčů tohoto skvělého simu.

 

P.S. Ještě jednou díky všem, co přispěli svými programátorskými kouzly do této hry!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

V uvedeném textu jsem se snažil naznačit, že všechna letadla jsou už k dispozici, jediné co chybí je ta kampaň, resp. pár skinů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý nápad! :good:

 

Mě by se líbila italská fronta, nebo ještě lépe boje o Slovensko 1919, i když ve skutečnosti tam k mnoha skutečným leteckým soubojům nedošlo. :yes:

 

V skrytu duše bych ale chtěl pro FE udělat Mnichov 1938. FE má totiž daleko lepší zobrazení pro dvouplošníky (hlavně z kabiny) i vrtulová letadla vůbec. Také terén je pro ně také daleko lepší.

 

Znamenalo by to udělat ale novou mapu a letadla. Zatím jsem vyzkoušel v FE He-51, I-15, SB-2, Bf-109B, Bf-110C a Ju-87B. Vypadají o poznání líp než ve WOE (mimo jiné i protože jsem jim přidal piloty ve stylu Il-2/PF):

 

http://forum.combatace.com/index.php?act=A...st&id=16630

 

 

Podařilo se mi dokonce FE přemluvit, aby se vysouvaly klapky a otevíral podvozek i pumovnice.

 

Na co se mě však zatím nepodařilo přijít, jak přemluvit FE mluvit v rádiu. Zkusil jsem i přehoidt některé knihovny z WOE - mluvilo to sice, ale letadla se chvala znašně nestandartně, až to celé spadlo. Pokudy by jste někdo věděl jak na to, budu rád za pomoc. :dntknw:

 

 

Honza :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě jedna věc se mě nepodařila v FE změnit, a zatím ani najít, kde je kódovaná - časové omezení na 1914-1918. I to by se s trochou sebezapření dalo překousnout, kdyby si člověk řekl, že 1914=1935 až 1918=1939 a tím by se jako pokryla doba Mnichova i španělské občanské války, ale je to poněkud kostrbaté. Chtělo by to od začátku změnit.

 

Takže, pokud by vás někoho něco napadlo, jak to udělat, budu rád za každou radu.

 

 

Honza :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ještě jedna věc se mě nepodařila v FE změnit, a zatím ani najít, kde je kódovaná - časové omezení na 1914-1918. I to by se s trochou sebezapření dalo překousnout, kdyby si člověk řekl, že 1914=1935 až 1918=1939 a tím by se jako pokryla doba Mnichova i španělské občanské války, ale je to poněkud kostrbaté. Chtělo by to od začátku změnit.

 

Takže, pokud by vás někoho něco napadlo, jak to udělat, budu rád za každou radu.

 

 

Honza :wink:

 

Myslim ze to je v nakem ini ve Flight adresari, tam se da nastavit time period. Az budu doma tak to prohledam.

 

EDIT: tak uz sem to nasel v KB. Vedel jsem ze sem to tam videl. KB prispevek specific era install

Edited by ataribaby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky Móóóc! :notworthy:

 

 

Je to skutečně tak, stačí to změnit v Options.ini - jak prosté, ale jak účinné!

 

 

Honza :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..