Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

Stealth albo nie stealth

Recommended Posts

Siemka panowie oto temat który kiedyś postnąłem na forum ogólnym ale był tak gorący, że aż został usunięty przez adminów...

 

Tzn biorę jakiś samolot np Firefoxa i ustawiam mu RCS'a na wartość ujemną czyli radary go nie widzą. Moim przeciwnikiem w misji jest np F-22 który też ma ujemnego RCS'a i mój radar też go nie widzi. I oto problem: każę skrzydłowemu zaatakować takiego niewidzialnego na moim radarze Raptora a on odpala Amraama i trafia !!!!!! Mało tego: przeciwnicy też mogą strzelać do mojego niewidzialnego Firefoxa rakietami AHM !!!! A ja ich nawet nie widzę na radarze nie mówiąc już o śledzeniu. Przypadek ten nie zależy od odległości tzn może to być 1nm jak i 20nm !!! Nie wiem jak jest z SAM'mi radarowymi bo nie zanotowałem takiego przypadku.Tak miałem w SFG i mam w WOE. Niedługo będę miał WOI więc może problem zniknie ale na razie nic z tego nie kumam...

 

Propozycje???

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też to zauwarzyłem, niewiem jak to można poprawić, pewnie to w engine-u gry ale to już sprawy w które nie da się wejść, ale z kolei to pewne ułatwienie w grze bo (skrzydłowi) mogą używać uzbrojenia innego niż działko.

A co do Firefoxa fajna maszynka, jakie miałeś najwyższą prędkość ? :biggrin:

Bo mi się "zatrzymał" na 3'500 (zaokrąglone)

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakim cudem :blink: No chyba ,że zmieniłeś to w pliku data.ini

 

A co do Stealth'a to nie tak fajnie jak przeciwnik grzeje w ciebie AHM'ami a tobie zostają IRM'ki i działko. Poza tym nie słyszałem żeby ktoś miał ten problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, przpraszam jedno zero za dużo już zedytowane. :biggrin:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

A masz tak też w WOE, WOV i SFG?

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites
A masz tak też w WOE, WOV i SFG?

 

Tak miałem i w SFG i WOE a w WOI jeszcze nie sprawdzałem

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to tak jak myślałem:

 

W WOI jak ustawimy RCS'a na wartość ujemną to AHM'a i SAHM'a nikt nie odpali :biggrin:

 

Kolejne potwierdzenie (po SAM'ach), że zakup WOI był dobrym pomysłem :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..