Jump to content
Sign in to follow this  
kukulino

Je to za mnou

Recommended Posts

Zdar chlapi :yes:

 

 

Tak po tuhom boji sa mi v piatok podarilo úspešne zdolať štátnice a obhájiť diplomovú prácu (téma Vedecké poznanie u Aristotela) v odbore Kresťanská filozofia. Takže de facto som sa stal Magister Philosophiae :yahoo: :bb2: :crazy:

 

Už počas písania diplomovky som si odbiehal do Photoshopu upraviť Mig-21F-13 skiny pre model Mig-21F-13Cz od Mirage factory. O nich pravda viete, bo som ich sem - tam postol.

 

Takže takto vypadajú vo svojej takmer finálnej podobe:

F-13-1.jpg

 

To je taký maličký darček pri príležitosti toho veľkého dňa v mojom živote. Nie som modder, tak aspoň skiny sa mni podarili :haha:

 

Stále majú WIP status, ale uploadnem ich čoskoro :wink:

 

Skiny majú nové panely v nosovej oblasti a rozlíšenie 1024x1024, plus nejaké níty na chvoste. Farba je pôvodná, t.j. rovnaká akú mali skiny pred úpravou - šedá. Sundowner však dosiahol "kovový" povrch keď pracoval s hodnotami v Textureset.ini

Ja som sa s Textureset pohral tak, aby skiny mali v konečnom dôsledku šedý nádych (lebo ak by som nechal pôvodné hodnoty, zanikne kontrast medzi farebnými detailami), takže majú viac šedý ako kovový nádych. Ale s výsledkom som spokojný. Kto chce kovový nádych môže nastaviť rovnaké hodnoty v Textureset.ini ako sú v pôvodnom modely od Mirage factory.

 

Tak budem rád, ak sa vyjadríte k tomu šedému nádychu skinu :yes:

 

Do budúcna plánujem ešte jeden skin v tejto sérii, a to (ešte raz) modrého čertiska z Budějovic. Hore popísaný skinpack má len individuálne čísla. Plánovaný Budějovičák bude ten istý skin aj znak, ale plus 16 rôznych čísiel. Tak sa bude dať použiť v kampani bez toho, aby mali všetky mašiny rovnanké číslo. A možno niekedy v budúcnosti bude aj čierno - zelená kamufláž pre prieskumné Fky (a keď sa podarí, tak aj fotokontajnery pod krídla).

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sounds great, and the skins looks also very good. I`m a big fan of your CZ work!!! On monday I will write Makroökonomik (worlds econimc system) exam and on friday economic law II, still working on the TF-86K and its still a WIP but it comes around nicely and startet a request for Erwins J-8II to modify if to my fictional JJ-8II Finback Your MiG-21R parts are a bit WIP on my HDD can`t say release date cause after my exams I need some holiday.... two weeks on cuba all inc. with my girlfriend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Good luck my friend!!! :yes:

 

I totally agree with you: men needs holidays after exams. Need bit turn off to regenerate :wink:

 

 

OK, I still need finish some details on "R", so no problem with your holidays and regeneration time after your exams :biggrin:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła robota kukulino , jak go zobaczyłem już mi się spodobał.

BTW następnym razem mógłbyś dodać skin nowego Słowackiego MiG-a 29!

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ďakujem Signum :biggrin:

 

Nový slovenský skin pre Mig-29 bude krajší na Mig-29A od Mirage factory :yes: Ale musíme si počkať :dntknw:

 

A veľmi pekný bude určite aj polský skin pre nový Mig-29A :biggrin: :yes:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ďakujem Signum :biggrin:

 

Nový slovenský skin pre Mig-29 bude krajší na Mig-29A od Mirage factory :yes: Ale musíme si počkať :dntknw:

 

A veľmi pekný bude určite aj polský skin pre nový Mig-29A :biggrin: :yes:

 

Aha, co do MiG-a z Mirage factory, już straciłem cierpliwość, jeżeli do końca tego roku nie wrzucą go na stronę to naprawdę strace wszelkie nadzieje, na tego MiG-a.

Do you can write the last sentence in english language? but I not understand that :haha: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polish skin for new Mig-29A will be very nice too. I am sure :yes:

 

This was sence of my sentence :biggrin:

 

 

Well, we are waiting for long time for new Mig, but I believe that after new patch series we are really close to release :clapping:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thats great news,

And... your weapon pack will be finished soon?

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Now we need search for new missiles results. Than we will see. So all is needed are test shoooooooots :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..