Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

Subscription Plans NOW Available

Recommended Posts

Witam Wszystkich;

Chciałbym zająć kilka chwil, aby ogłosić kilka nowych możliwości i funkcji na CombatACE.com.

 

Zanim omówimy nowe funkcje, ważne jest, aby przedstawić w zarysie pewne historie i fakty. Zaczęło się to półtora roku temu, kiedy MK2 postanowił zintensyfikować wsparcie dla tej społeczności , liczba członków wahała się w okolicach 3000. Obecnie jest to blisko 30,000. Na początku naszej społeczności zwyczajnym dla nas było zapewnienie pięciuset do sześciuset Gigabajtów (GB) transferu danych każdego miesiąca. Obecnie, zgodnie z naszym wzrostem społeczności, nasze zapotrzebowanie raptownie wzrosło i jest obecnie mierzone nie w GB a w Terabajtach (TB) (1TB = 1000GB) każdego miesiąca. Jesteśmy zadowoleni z rosnącej społeczności i z popularności wszystkich dostępnych zasobów a także cech całej witryny i aktywów. Chcielibyśmy kontynuować dalej tą; dynamikę poprzez koncepcję; uruchomienia wsparcia członkowskiego które nie będzie powiązane z dziennymi limitami pobierania obecnie stosowanymi.

 

Jak już wspomniałem, CombatACE było wyłącznie wspierane przez jedynego dobroczyńcę, MK2, przez ponad półtora roku. Nasze miesięczne wydatki wynoszą średnio w przybliżeniu 500.00 USD a w sumie ponad 11,000.00 USD zostało zainwestowane w celu trwania wspólnoty. Mimo to, nie należy ukrywać, że głównym kosztem tutaj na CombatACE jest przepustowość i fizyczne zapotrzebowanie związane z naszą sekcją „download". Sekcja z „downloadem" jest zbiorem z wydaniami społeczności modderów której licznik połączeń związanych ze ściąganiem wynosił ponad 2,5 miliona transferów.

 

W związku z tym, proszę cię o chwilę aby złożyć podpis w wątku z podziękowaniami dla MK2 LINK DO POSTU

 

W przeszłości zapewniliśmy miejsce na reklamę, która w teorii powinna pokrywać wydatki, ale w rzeczywistości był zupełnie inny obraz. Internetowi reklamodawcy, nawet dla największych witryn, wolą barter zamiast opłaty. Z tego powodu nasza zdolność do wyrównania kosztów z przychodów generowanych z reklam po prostu nie była satysfakcjonująca. Później przez ostatnie kilka miesięcy jestem pewien że wszyscy widzieliście na witrynie reklamy American Express, CompUSA, Match.com i inne. Te reklamy były częścią programu wymiany „linków" którym próbowaliśmy wygenerować pewien przychód. Podstawowe założenie tego programu pozwalało reklamodawcom których wymieniłem wyżej płacić za aktualną sprzedaż zamiast za przestrzeń reklamową. Jeżeli chodzi o korzystanie z naszej strony to przykładowo zapełniliśmy przestrzeń użytkownika banerami w oczekiwaniu że użytkownicy znajdą interesującą zawartość wystarczającą do wejścia na stronę danego reklamodawcy i kupienia czegokolwiek co sprzedaje. Podczas naszych prób generowania dochodów poprzez wymianę „linków" byliśmy pod ogromnym wrażeniem, było 9,329 wejść do reklamodawców, ale $0.00 ze sprzedaży która wygenerowała $0.00 dochodu. W związku z tym przerwaliśmy program wymiany linków.

 

Kiedy nałożyliśmy dzienne limity ściągania spotkało się to z surowymi sprzeciwami naszych członków. Wiedzieliśmy wtedy że będzie to tymczasowe rozwiązanie ograniczające naszą ekspozycję do czasu określenia planu by umożliwić użytkownikom opcję uaktualnienia ich indywidualnych kont. Nasza nowa subskrypcja członkowska określa to ściśle i w przystępny sposób nie tylko daje nieograniczony dostęp do pobierania ale także dostarcza Ci szansę aby pokazać wsparcie dla swojej społeczności.

 

Plan oferty Subskrypcji:

 

· Nieograniczony dostęp pobierania

· Większe limity do przechowywania obrazów i plików

· Korzyści dla członków w postaci elastycznego dostępu do witryny i pisania postów

· Więcej opcji w profilu

· Symbole i identyfikatory członkowskie określające Ciebie jako dumnego ofiarodawcę i wspomożyciela

 

 

Nowa wersja konta subskrypcji członkowskiej nie ma wpływu na konta bez subskrypcji. Wszyscy Ci którzy przyłączyli się albo przyłączą się do naszej społeczności poprzez konta bez subskrypcji zachowają limity ściągania. Na pierwszym miejscu będziemy oferować płatne konta z subskrypcją, które zniosą wszystkie ograniczenia pobierania. Nowe konto subskrypcji jest proste do zakupienia i łatwe w obsłudze poprzez PayPal z bezpiecznym, prywatnym i wygodnym dostępem.

Subskrypcja członkowska jest dostępna na: 1 miesiąc, 6 miesięcy i na 1 rok. Zaprojektowana aby pozwolić naszym członkom na dostęp do rozszerzonych funkcji, większa pamięć do przechowywania zasobów i większe możliwości pobierania co jest idealnym dopasowaniem CombatACE dla ciebie. Kliknij poniższy banner, aby przejść do twojego pola subskrypcji i zarejestruj się już dziś.

 

Wspieraj wspólnotę która wspiera ciebie!

 

 

gallery_22_54_16269.gif

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..