Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

MiG 1.44

Recommended Posts

AZ12121 nic nowego o migu u ciebie? (mam na myśli czy masz LOD'a albo czy wiesz może jakie jeszcze są możliwości zrobienia używalności z tego modelu.)

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

WingZero zaoferował pomoc w konwersji, jednak konwersja powiodła się w pełni tylko do formatu .3ds, zaś LOD dalej się uszkadzał.Może ktoś spróbuje te brakujące elementy zrobić na nowo w 3ds maxie?

Oto link do pakietu od WingZero-są w nim pliki formatów .3ds,LOD i OUT.

http://rapidshare.com/files/149808158/Mig144.rar.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie utracił wszystkie animacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchajcie a sprawdzaliście tego triala 3dsmax'a on jest co prawda na 30dni ale może coś by to dało?

Edited by ArturR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak model utracił wszystkie animacje.

O ile mi dobrze wiadomo to trial tego 3ds maxa jest na tyle okrojony, że trudno tam cokolwiek zrobić.

Chociaż mogę się mylić-trzeba spróbować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety jest bardzo okrojony a w dodatku trudno go dostać ja go nie znalazłem, jakby ktoś znalazł do pobrania za darmo, to niech napisze.

Wiecie co? Albo poprosimy kogoś kto byłby chętny do zrobienia tychże animacji, albo kończymy nasze projekty.

Edit: bo jakie inne wyjście?

A moze Blenderem dałoby się coś zrobić?

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prośba o wykończenie modelu w 3ds maxie to chyba najlepsze wyjście.

Chociaż trzeba będzie tego blendera rzeczywiście sprawdzić.

Spróbujmy to wszystko dokończyć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, coś wymyśliłem zostawmy Blendera, ale Az12121 wyślesz mi ten model LOD (bez animacji) a ja poproszę Veltra może coś dorobi.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje , już sam zdobyłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No panowie możemy robić dane .INI. Może poproszę bradera o zrobienie trochę pracy na rzecz MiGa 1.44.

Albo ktoś bardziej doświadczony.

 

PS; No az12121 jak tam bo się ostatnio coś nie odzywasz?

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS; No az12121 jak tam bo się ostatnio coś nie odzywasz?

Stara bida.

Trzeba by znaleźć kogoś, kto wyteksturuje ten kokpit i zrobi z niego LODa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeehhhhhhhhh.

Trzebabyło mi go dać albo przesłać do Amokflooa (wcześniej dodać do modelu który Ci podałem, )

On zrobi go w .3ds i .max i póżniej wysłać do veltra bo mówi że zobaczy ten model, o ile nie robi jeszcze animacji!

I veltro zapisze go w LOD bo ma pełną wersję (chyba) 3DSmaxa.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veltro ma problemy z plikem.max miga 1.44 przez to o wiele (może wogóle) tródniej będzie mu zrobić animacje do podwozia i kabiny (jak mi pisał).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Good work

i like MIGs

As you see we like it too.

:biggrin::biggrin::biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.

Signum słyszałem że chcesz zakończyc ten projekt.

A problemy z modelem można załatwic poprzez np.animacje w Blenderze, czy innym freeware'owym modellerze.

A jest ich doprawdy mnóstwo.

Można by poprosic o konwersję np. do .obj, .mdl czy .3ds-te formaty bez kaleczenia ich z przede wszystkim animacji.

Naprawdę moim zdaniem warto podjąc próbę "reanimacji" tego projektu, bo zapowiadał się naprawdę bardzo interesująco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może cię trochę zdziwię ale ja już niemam nadzieji, z veltrem to było tak:

Amokfloo, przesłał mi modelik w formatach .3ds i .max tak że veltro mógł sobie spokojnie robić do niego animacje(!) Gdyby nie niesforny błąd pojawiający się przy otwieraniu .max pliku. I przez to pisał że nie może zrobić w nim animacji, bo muszą być rozdzielone, to samo było w tupolevie też plik.max miał jakiś błąd, Amokfloo napisał że niemoże mi więcej pomóc, niewie dlaczego to się pojawia, ja przypuszczam że to przez jego 3ds MAXa (oczywiście trial).

Może w wolnym czasie popytam jeszcze u kilku osób spróbuję do ravenclawa_007, to tyle na dziś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha.

No to kłopot jest, lecz też jest chyba sposób na konwersje z gmaxa na przykład do .obj, czy .3ds.

Potem spróbować zrobić animacje na wyżej wymienionych formatach na jakimś innym modellerze.

Plik wysłać do kogoś kto ma 3ds maxa.

Ten ktoś zrobi LODa.

To tyle.

Chyba ,że coś od ciebie źle zrozumiałem.

I projekt chyba nie "deadnięty" tylko zamrożony. :yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie: dlaczego nie da się normalnie otworzyć pliku gmax'a w 3dsmaxe skoro są tej samej firmy? Gmax jest darmowy? Nie, nie jest darmowy !!! Płacą za niego firmy robiące gry, żeby gracze mogli za free robić uploady. Oczywiście gracze płacą za niego bo cena gmax'a jest dodana do ceny gry. TW nie zapłaciła i dlatego jej gry są tak tanie ale coś za coś -chcesz zrobić uploada musisz kupić drogiego 3dsmax'a...Co kto lubi...

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadawałem sobie to pytanie...

 

PS: OK this project is "frozen"...

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale niestety nie zrobimy go tak szybko ~ ostatnio trochę olewam szkołę, a powinienem sie trochę wziąć do roboty,

Może w wekkendy popracuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..