Jump to content

empeck

NEW MEMBER
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About empeck

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Networking

 • Website
  http://www.simhangar.com
 1. Modele polskich maszyn

  @Kulbit80 - Obawiam się, że to nie jest takie proste :) Taki symulator byłby bardzo niszowy i raczej by się nie zwrócił :)
 2. Modele polskich maszyn

  Cześć. Tak jak pisałem do Ciacho, model Orlika jest nieskończony, poza tym priorytetem dla mnie jest FSX, ponieważ w nim jestem w stanie zrobić to co jest dla mnie w symulatorach najważniejsze, to znaczy oprogramować tyle awioniki i przyrządów ile będę w stanie, wliczając radiostację, systemy nawigacyjne itd. O późniejszej konwersji na silnik Thirdwire myślałem już kilka razy, choć nie wiem jak engine sobie poradzi z tak dużą ilością geometrii jaką mam w kabinie :) Podejrzewam, że 25k trójkątów na exterior nie powinno być problemem, ale w kabinie mam ich ponad 100k ;) Inna sprawa to cel takiej konwersji, (inny niż 'for fun'), Orlik był projektowany pod przenoszenie pewnej ilości podwieszanego uzbrojenia, ale z tego co wiem nigdy nie były przeprowadzane żadne testy w powietrzu, żaden z istniejący Orlików nie ma też systemów celowniczych itp., choć zawsze można trochę pooszukiwać i podwiesić mu to i owo ;) Bez tego istnienie takiego samolotu w symulatorze bojowym jest co najmniej dziwne - chyba, że jako cel :) Co do Iskry to nie pomogę. To jest model tworzony przez Some1 i do niego należy się zwrócić o ewentualną współpracę. Pozdrawiam, Michał
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..