Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

Rosyjskie rakiety

Recommended Posts

Siemka!

 

W Bunyap weaponpacku jest termowizyjna wersja Ch-25 (MD czy MT) Podobno taki wariant był oferowany w latach 90'tych ale o ile mi wiadomo to nigdy nie powstał.

 

Macie może jakieś informacje na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba ich armia Rosyjska nigdy nie zamówiła. Co znalazłem w necie to to że wersja MD jest naprowadzana termowizyjnie, a MT telewizyjnie. Znalazłem też jakąś wzmiankę o wersji MTP ? Pociski Ch-25 zostały zastąpione przez Ch-29 ale te też są tylko w wersji T -telewizyjnej i L -laserowej. Pytanie czy w Rosyjskich siłach powietrznych są w arsenale jakieś pociski taktyczne naprowadzane termowizyjnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile wiem to nie mają takich. Gdzieś też słyszałem o termowizyjnej wersji Ch-29 a nawet o Ch-25 i/lub Ch-29 naprowadzanej radarem milimetrowym ale są to tylko oferty eksportowe tzn jak by znalazł sie kupiec z kasą to oni mu taka zrobią...Rosyjskie Siły Powietrzne na pewno nie używają żadnej z nich. Jest też najnowsza Ch-38 która ma wersję termowizyjną ale to raczej kwestia jeszcze kilku lat zanim (jeśli) się pojawi w jednostkach.

 

post-20260-1213015057_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..