Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

Defekt

Recommended Posts


Też mam ten problem z Sindwinder'ami -musisz pogrzebać w pliku data.ini i przesunąć pozycje rakiet (metoda prób i błędow) może dziś nad tym siąde i jak zrobię dam przepis. Ewentualnie pogrzeb w knowledge base bo tam może być to zfixowane.

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś taki przypadek, o ile sobie dobrze przypominam miało to miejsce po wrzuceniu Bunyap packa do WoE. Patch do WoE (v08.30.06) wprowadzał poprawki m. in. do f-15, jednakże ten Bunyap pack zawiera stare pliki data.ini "stockowych" maszyn i w konsekwencji trochę namieszał w plikach. Trzeba tu zastosować inną metodę - weapon pack wrzucamy wpierw do odrębnego folderu i stąd do WoE bez tych plików data i innych które są starsze od tych występujących w grze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ten problem występuje po zainstalowaniu weaponpacka to wystarczy wyrwać plik data.ini do f-15 z objectdata.cat i wstawić pozycje sidewinderów do pliku obecnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..