Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

AWACS

Recommended Posts

Siemka! To pytanie powinienem postawić raczej na ogólnym forum ale może ktoś z was coś o tym słyszał:

 

A mianowicie: grałem kiedyś w taki symulatorek "F-22 Lightnig3" Gierka taka sobie była ale pamiętam, że miała jedną fajowską rzecz a mianowicie wsparcie AWACS'a tzn, że jeśli ta maszynka była w powietrzu to mieliśmy niezły 360 stopniowy przegląd sytuacji powietrznej. Oczywiście przeciwnik też dysponował A-50'tką i jej zestrzelenie dawało przewagę...

 

Czy można to jakoś zrobić w SF??? To znaczy czy engine na takie coś pozwala bo teoretycznie przy ustawieniu radaru na EASY też mamy 360 stopniowy widok ale nie oto chodzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, nie ma w ogóle Awacsów w Wings over..., zresztą jak wielu innych rzeczy które powinny się znaleźć, według TK sim ma być "light" więc wątpię by kiedykolwiek to się znalazło. Co do L3 niezła gierka, ale bardziej strzelanka niż sim, pamiętam że wsparcie awacsa było też w Joint strike fighter, ktoś grał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie Pask-a jest napisane coś o AWASC-ach niewiem czy pracuje ktoś nad nimi, a tak apropo to chyba lol90 pracuje nad C17.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..