Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

QUIZ

  

15 members have voted

  1. 1. Czy uważasz, że twój skrzydłowy jest głupii jak but? (Do You think, that Your wingmen is stupid like a shoe?)

    • TAK (YES)
      13
    • NIE (NO)
      2


Recommended Posts

Kolejna udana misja mojego skrzydłowego: Kazałem mu mnie osłaniać -proste prawda. Rozumiem ,że jak ktoś mi przywali od tyłu rakietą z 20 km to on niewiele pomoże ale jeden z przeciwników przystrzygł mi usterzenie pionowe z działek... Jednym słowem Panowie wartość skrzydłowego jest mniejsza niż wstecznych lusterek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MATKO TYLKO MNIE NIE ZBANUJ, no nie bądź taki zasadniczy człowieku... niby skąd mam tą gre kupić, skoro w Polsce jest niedostępna, a bardzo mi na niej zależało ...

 

Spoko, luz, nie widzieliśmy tamtego posta. Ale jak się chce zawsze się legalny sposób znajdzie :grandpa: . Mi WOI kupił Lazboy, drugą kopię, i wysłał płytę pocztą z W.Brytanii (Thanks again Martin!)... A WoE można jeszcze chyba dorwać na Ebayu za circa 18$. Koman, zamiast do Kanossy błagać o przebaczenie, biegiem do kiosku kupić Wings Over Vietnam, jest w jakiejś śmiesznej "kioskowej" serii za 14.00 złociszy. Ja kupiłem drugą kopię, a co, trzeba TK wspierać :biggrin:

 

Odnośnie quizu -Jeśli dobrze pamiętam, to daaawno temu (tak przed SP3) boczni byli ciutkę mądrzejsi... Ale to reguła że każdy patch łata parę błędów i przynosi nowe :yes: najbardziej wku*** jest olewanie komend ataku i ciągła konieczność ponownego formowania szyku.

 

Uff ale się napisałem, muszę odpocząć :rofl:

 

Edit:

 

CIACHO, Posted Jun 20 2008, 01:23 PM

 

zgadzam się w 100%, +1 respect

Edited by CA_Stary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozwiązanie: latajcie na instant action tam nie ma żadnych skrzydłowych, niema nerwów ( no chyba że oberwiesz z działka albo kpr) i jest trudniejszy przeciwnik...

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

KRÓTKIE ŻYCIE SKRZYDŁOWEGO: :good:

 

1.Podwieście mu atomówki (bomby, nie rakiety).

2.W czasie misji klikamy "Attack my target".

3.Ze skrzydłowego zostaje grzanka bo myśli, że jest szybszy niż prawa fizyki.

4.Dajemy ogłoszenie: "zatrudnię nowego skrzydłowego".

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli Ciacho się tak użalasz nad tymi skrzydłowymi znaczy to że WOI nie wpłynęło na ten fakt ani, ani!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli Ciacho się tak użalasz nad tymi skrzydłowymi znaczy to że WOI nie wpłynęło na ten fakt ani, ani!

 

No nie jest tak źle, na razie mi się nie zdarzyło żeby na rozkaz attak my target zaczął lecieć do domu albo nabierać wysokości. Na razie latam ciągle Firefoxem bez skrzydłowego i robie zadymę...podkręciłem mu MaxG=12.5. Jeszcze nie dałem się zestrzelić więc skrzydłowego mi nie trzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak...

Lepiej uciekać niż zapobiegać no nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lecę sobie F/A-18C. Kliknąłem Alt-N co by przyspieszyc temat. Patrzę a samoloty przeciwnika są jeszcze na pasie lekko za mną - szybki przewrót na plecy i nawracac chciałem...mój skrzydłowy przeleciał przeze mnie zabijając nas obu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak! To może moja wina -zapomniałem mu powiedziec na odprawie, że lecimy na wojnę a nie na piknik... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..