Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

Question

Recommended Posts

No i dobrze postąpili odnawiając moje konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i dobrze postąpili odnawiając moje konto.

 

Masz farta :haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee tem kilka słów do A-teamu i po sprawie, mimo to nikomu nie zyczę czegos takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No cóż...niektórzy są może trochę zbyt wrażliwi ale z adminami lepiej nie zaczynać. Miałem kiedyś małą scysję ,nie pamiętam z kim ale to był ktoś ze "starszyzny plemiennnej". Napisałem mu "żeby się rozpłakał" :rofl: skoro nie może znaleźć rozwiązania mojego problemu. Na szczęście skończyło się tylko na usunięciu topic'a i wyjasnieniach przez PM'a. :good: Od tej pory zachowuję "respect" dla władzy :salute:

Ja mam mieszane poglądy co do nich po tym co zrobili ze Schizem, jego planami na kampanię (ace combat) i Capunem, nieweim co mam o nich sądzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam mieszane poglądy co do nich po tym co zrobili ze Schizem, jego planami na kampanię (ace combat) i Capunem, nieweim co mam o nich sądzić.

 

Nie ma co się pchać w konflikty między nimi zwłaszcza, że nie wiadomo o co biega...Nie mamy tu niestety zbyt dużej siły przebicia. A kto to jest Shiz i co mu zrobili?

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schizo, on zrobił temat o kampanii (wiesz jakiej AC) i prowadził zespołem który przygotowywał się na zrobienie tej kampanii, a jak się dowiedziałem od tara8 (taro8) BEZ POWODU DOSTAŁ BANA NA 3 LATA, naprawdę, a potem usunęli temat kampanii, taki nadszedł (chyba) koniec tejże kampanii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Schizo, on zrobił temat o kampanii (wiesz jakiej AC) i prowadził zespołem który przygotowywał się na zrobienie tej kampanii, a jak się dowiedziałem od tara8 (taro8) BEZ POWODU DOSTAŁ BANA NA 3 LATA, naprawdę, a potem usunęli temat kampanii, taki nadszedł (chyba) koniec tejże kampanii.

 

BAN NA 3 LATA :blink: To jak w średniowieczu. Banicja po prostu! Nie kumam nic z tego... :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Schizo, on zrobił temat o kampanii (wiesz jakiej AC) i prowadził zespołem który przygotowywał się na zrobienie tej kampanii, a jak się dowiedziałem od tara8 (taro8) BEZ POWODU DOSTAŁ BANA NA 3 LATA, naprawdę, a potem usunęli temat kampanii, taki nadszedł (chyba) koniec tejże kampanii.

Nie no-niemożliwe!

Nie mógł bez powodu dostać aż TAKIEGO banana!

Trzeba się będzie się trochę o to popytać.

Żeby się to tylko nie skończyło banem z tzw.pocałowaniem w czółko (czyli będący przestrogą dla innych niepokornych) dla kogoś z nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No można się tego sopdzewać.

Wogóle jaja się tu ostatnio dzieją jakieś.

Ja się spytam kogoś jeżeli wcześniej nie "zdygam'...

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe.

Parę ostatnich lat pisałem (już przestałem) na forum takiego freeware'owego

symulatora-YS flight.

Sam symulator to fajna sprawa,ale na tym forum były jakieś dziwne niepisane układy i zasady.

Np. było kasowanie topiców, a nawet często samych postów nowych użytkowników.

I jak widziałem to te topicki i posty to nie był żaden spam i były całkiem sensowne.

Dla tego mogę powiedzieć że tu jest pełna kultura!

Tylko,żeby to się zupełnie przypadkiem nie skończyło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne musiało być to forum...

Wysłałem PM do Fatesa (do niego wydaje mi się że jest łaskawszy od Dave'a) I czekam na reply.

PS: Pamiętacie może mój problem z loginami?

No to mówili że rozstrzygną tą sprawę ale w jakieś 3 tygodnie, A tu minęło 3 MIESIĄCE i NIC!

Ani żadnych informacji, a oni nawet nie zdają sobie sprawy że to pewne zabezpieczenie takie jak hasło!

Poprost nic! To mnie denerwuje bo to przecież skrócona droga do włamania się do jakiegoś użytkownika, (hasło i login są wiadome tylko dla admina i membera który go posiada)...

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale kurcze szkoda.

Bo ta kampania z Ace Combata całkiem nieźle by się zapowiadała.

Edited by az12121

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..