Jump to content
Sign in to follow this  
Jan Tuma

Několik otázek od začátečníka

Recommended Posts

Nazdárek hoši!

 

Tak jsem zase dělal nějaké pokusy s terénem. Zkusil jsem udělat méně placatou mapu Evropy. Vzal jsem data z DEM a převedl je v poměru 140% do HeightMap. Vísledek nevypadá zle, i když to není vpravdě realistické (Sněžka má něco kolem 2000 m n.m.). Je to sice jen takový salóní žert, nicméně jako taková zábavnější alternativa pro původní terén se to vyzkoušet dá. :blush:

 

Koukněta na:

 

http://forum.combatace.com/index.php?autoc...p;showfile=7699

 

 

Dále jsem zkusil editovat výškovou mapu jako *.bmp - upravil jsem terén v Praze - už to není absolutní placka, a přidal u mě doma stolové hory v Broumovské vrchovině - abych se tam alespoň trochu z letadla orientoval. Chttělo by to ještě změnit dlaždice s texturami, ale to jsem se ještě nestihl naučit. tak mě to čeká v budoucnu.

 

 

 

Vidím to nadějně, že bych se jednou dopracoval k zcela novému terénu Československo-Polsko-Maďarsko-Rakousko. Ale to ještě uvidím, jak mě půjdou mé pokusy.

 

 

Zatím se mějte pěkně

 

 

Honza

Edited by Jan Tuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

This looks interesting, I think it needs abit tweaking, I hate the flat european terrain we have now in WOE this is a nice addition. I see itS beta, will be nice to see the finished status. I like your work, downloaded your tree mod wich iproves the terrain alot and yes it?s great to fly low level. CA Stary did a great job on those trees it pushes the atosphere some level up!

 

all in all good work!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazdárek!

 

 

Tak jsem u výškové mapy minule zapoměl zploštit plochu letišť. :dntknw:

 

Právě jsem to opravil. Pokud tedy tuto hříčku používáte, stáhněte si prosím novou verzi. :yes:

 

 

Honza :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..