Jump to content
Sign in to follow this  
kukulino

Patche sú vonku!

Recommended Posts


Nareszcie!

O i jest nowy patch do Wings over Eruope...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paráda, už to stahuju... Snad mi šílené O2 připojení s půlsekundovými lagy jdoucí přes shnilé pronajaté síťové vybavebá třetí firmy umožní to stáhnout :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj vedieť čokoľvek spozoruješ. Ja som to zatiaľ nemohol ťahať :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odskoušeno a muzu rict zas o kousek dal k lepsimuu :ok: sice ta chybka naky se bloudi ale co no je to patch ,,,nevite nekdo proc my nechce nacist munice do mig MFN potrebo val bych tam dostat R60 rakety nevyte jak se jmnenujou SFP1_WOV_WOE_Weapon_Pack_01_02_08,,,,,,,,,,,, myslim kdyz najedu na slozku weapon jeji nazev ,,, a popripadne proc tam nejdou :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No keď nezabere názov R-60, skús AA-8 (to je v kóde NATO).

 

 

A prečo ich nemôžeš podvesiť, to zatiaľ nefim :dntknw: Patch som stále neskúšal. Často sa stáva, že jednoducho nemůžeš podvesiť zbrane len preto, lebo dátum single misie je ešte pred zavedením rachejtle alebo bomby.

 

Urobil si si novú fresh inštaláciu, alebo si jednoducho patchol pôvodnú, kde máš MFN?

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přeinstaloval jsem to přes původní (už mi z mého 250GB disku zbývá moc máýlo místa) a hrůza: ono to SMAZALO WEAPONS.INI!

Což je pravděpodobně důvodem, proč lukáš nemůže načíst ty rakety.

 

Zkusím reinstall weapons packu, jestli pomůže - ale mám obavu, že se teď možná info o zbraních skladuje v jiném souboru...

Napíšu až budu vědět víc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paráda, vytvořil jsem nový WEAPONDATA.ini na místě původního, použil weaponeditor a tím si úspěšně smazal i zbraně, které tam donynějška byly (ty defaultí) - jsem prostě génius.

A původní pre-patchnutý WEAPONDATA.ini samozřejmě zazaálohovaný nemám, takže ho teď hledám... chjo

 

PRotože jak jsem až teď vyčetl, musí se použít nový weapon editor. Super... Kdybych jen nejdřív četl manuály :not_i:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak hotovo - ale ještě ke všemu to smaže profil pilota.

 

Postup pro aplikaci patche:

1) zazálohujte si WEAPONSDATA.ini a pilota

2) nainstalujte patch

3) stáhněte nový weaponeditor (pro WoI)

4) rozbalte ho někam jinam, než je složka weapons

5) normálně do něj merge-něte vaši zálohu WEAPONDATA.ini, následuje save as "weapondata.dat"

6) vzniklým weapondata.dat souborem přepište ten v adresáři weapons

 

Hotovka, všechny mašiny až na pár (to je ale asi jen můj problém daný neúplně obnoveným weapondata) nosí svoje zbraně. I MiG-21MF, co jsem na něj natrefil umí R-60 a Atolly.

 

Můžete pak ještě zkusit obnovit pilota/profil, to jsem nezkoušel (všiml jsem si až teď a už nemám čas)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, já ho právě ztratil... Pro tebe platí asi totéž, co pro mě - tzn nainstalůovat weapons pack jul-06, manuálně tam přidat zbaní co jen najdeš a pak pokračovat dál od bodu 3).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patch mi naprosto rozhazel ovladani. Napr. pod B nemam brzdy, ale odhozeni pridavnejch nadrzi, pod W neni dalsi waipoint, ale neco jinyho atd.... pri nastaveni ve hre to vypada normalne. ulozeny textak vypada normalne, ale pri hrani to vubec nefunguje. Netusite co s tim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, nakonec sem vlastne blb. Staci udelat presne to co je v diskuzi o patchy napsany asi stokrat. NEPATCHOVAT existujici instalaci ale novou, cistou. Pak do ni premigrovat svoje mody. Dulezity je ze patch smaze data.ini a loadout.ini u VSECH stock letadel. Pocitat s tim. (hlavne kvuli WepPackum).

Jedine co mi blbe sou vadne textury na nekterych mapach. A chyba se skakajici f-15. oboji je v ofiko diskuzi a asi se uz resi. Pokud vam budou nejaky wingmani blbe rolovat (plati hlavne o letadlech bez pridoveho podvozku) tak skuste v data.ini toho letadla zmenit u sekci podvozku znamenko u MaxSteeringAngle. (V angl. diskuzi to je jako fix na A-1 ale asi ma obecnejsi platnost).

Tenhle patch se hodne ocekaval a dost z techhle problemu se cekalo. Prece jenom prinasi do hry spoustu novych veci. Rozodne je to vetsi krok nez mezi SF a WoV, nebo WoV a WoE. Jinak vietnam s green hell 2 vypada uzasne. Jenom to nebe je nejaky divny :-) (vsechno na unlimited, stiny high).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..