Jump to content
Sign in to follow this  
Buffin

FE Editor misí a kampaní

Recommended Posts

Čau chlapi chci se zeptat, mám First Eagles + EP 1 a existuje nějaký editor pro tvoření misí nebo i kampaní (něco posobného jako u IL-2) ??? Nebo dokonce i mapy ??? Děkuji za odpověď Buffo :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau chlapi chci se zeptat, mám First Eagles + EP 1 a existuje nějaký editor pro tvoření misí nebo i kampaní (něco posobného jako u IL-2) ??? Nebo dokonce i mapy ??? Děkuji za odpověď Buffo :biggrin:

 

Čau, mapy jsou a fungují - koukni do download sekce

editor misí a kampaní byl snad vždycky notepad, ale někde jsem viděl diskuse

o něčem co nazývali Le Missioneur a myslím že je to nějakej editor ve vývoji.

Jinak FE má stejnou strukturu jako SF/WOV/WOE/WOI takže zkus tuhle sekci

kde jsou trochu aktivnější.

MontyCZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky za info mrknu na to. A prosím tě jsem zaregistrovaný ani né týden a mám ke stahování limit 9 souborů za 24 hodin, to je tak pořád nebo se to dá časem navýšit např. dobou registrace apod. Díkas Buffo :good:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoj

 

Prepáč že tak neskoro reagujem, ale bol som mimo internetu posledné tri dni.

 

Ano, downloady sú obmedzené podľa statusu užívateľa. Tvoj status je "New Member". Máš to obmedzené na 8 downloadov na deň. Ďalší v poradí je "Junior member", ktorý môže stiahnuť 20 súborov atď. Je to uvedené v tejto tabuľke: http://forum.combatace.com/index.php?act=boardrules

 

Onehdá keď nefungovali platené kontá užívateľov, sa v hierarchii postupovalo podľa príspevkov na fóre. Nateraz neviem či to zostalo zachované, ale myslím že najbližší ďalší stupienok bol po cca 25-50 príspevkoch. Potom sa to zvyšovalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..