Jump to content
Sign in to follow this  
Wraith27

PAK-FA

Recommended Posts

Siemka! Myślę, że tak samo jak ja nie możecie się doczekać prezentacji tego myśliwca -zobaczymy wtedy, które jego wizje miały coś wspólnego z rzeczywistością a które to tylko spekulacje lub dezinformacje.

 

Na początek ciekawa fotka : podpisana, że to Pak-Fa ale wiecie co pisało na płocie :rofl:

 

post-20260-12556060579191.jpg

 

Oczywiście zakładając, że nie jest to fotomontaż czy też photoshop. Chyba, że ktoś z was rozpoznaje w tym jakiś inny samolot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie tam to wygląda na nową linię produkcyjną Su-35.

Ale w oczach rosyjskich wojskowych to może być i nawet PAK-FA.

Tylko wtedy gdzie jest ten ich niezwykle zaawansowany system radarowy ,który miał być przecież zamontowany nie tylko w dziobie ,ale i skrzydłach i przednich częściach kadłuba (oprócz dzioba części doskonale widoczne na zdjęciu- nie widzę miejsc na moduły radaru).Oprócz przywalania się do szczegółów- przecież to doskonale widać po kształcie kadłuba i rozmieszczeniu skrzydeł, stateczników.

Ściemniają nie ma co...

Edited by az12121

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak teraz na to patrze to rzeczywiście wygląda na Su-35 :lol: Ale bez przesady -Su-35 to nie PAK-FA -takiego wała to raczej nie ma...

 

Samolot przedstawiony na tym znaczku przypomina model za strony Saturn'a

 

post-20260-12557736576706.jpg

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photoshop albo coś innego -ale efekt całkiem przyzwoity. Na pewno plus za patent z szybą -można na nią zwalić ewentualne niedociągnięcia... :lol:

 

 

post-20260-12565803179127.jpg

 

 

TAK PRZY OKAZJI MI SIĘ POMYSLAŁO -NIE WIEM CZY ZNACIE TĄ STRONĘ: www.paralay.com -jest tam naprawdę sporo ciekawych fotek i informacji -uwaga bo po zmianie języka przestają działać wszelkie linki!!!

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

spiteful.gif

 

 

When this excellent banidos prod. will be available?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow!

Are you going to release PAK-FA in near future???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie!!! Spokojnie !!! Spokojnie !!! Nie wszyscy na raz bo nie nadążam post'ów czytać!!! :boredom: W sensie nic na tym naszym forum się nie pisze...

 

Nieważne...

 

Kolejna fotka PAK-FA - z tego co czytałem sporo osób się na nią nabrało ale to oczywiście kolejna mistyfikacja. Co by dać wam szansę na napisanie czegoś pytam kto mi powie co to jest za samolot na zdjęciu przerobiony na nowego Suchoja ??? Proszę o pełną odpowiedź!!! :grin:

 

post-20260-12646172769386.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i oblecieli....

Chyba ze 2 lata opóźnienia swoją drogą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne też tą informacje oglądniemy w wieczornych wiadomościach haha.gif

hm, moze sie myle, ale jesli ten samolot "dosięgnie" produkcji seryjnej, to to chyba będzie pierwszy od zera myśliwiec zrobiona z pokomunistycznej Rosji (platowiec avionika itp...) bo reszta jak dotąd to bylo modernizowanie radzieckich konstrukcji...

 

jeszcze jeden link:

http://www.youtube.com/watch?v=rFQMp2mfaMg

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze wrażenie: ŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁ !!!!!

 

Po namyśle: ŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁ !!!!!

 

Do produkcji seryjnej jeszcze trochę, plus raczej pewne opóźnienia ale myślę, że Rosjanie nie mają wyjścia - muszą dokończyć ten program ze względów militarnych i ekonomicznych ( w sensie export)

Edited by Ciacho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..