Jump to content
Sign in to follow this  
COBRACZ

Wings over Europe kampan za Československé Letectvo

Recommended Posts

Zdarec lidi chci se zeptat jestli je někde ke stažení kampan kde hrajete za Československé letectvo, nejlépe v období okolo roku 68-78 abych si zalítal v Migu-21. když ne jestli je aspon za stranu Wařšavské smlouvy.

Co jsem našel všude jsou ke stažení jen kampaně za stranu NATO a upřímě už jsem unaven lítánim v F4 a sestřelovaním občas i Českých letounů.

Byla by příjemná změna sednout do cockpitu letounu své země.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest rscsjsuso5

just want to being a helpful person but this member is asking "

 

enjoy

 

link resourse http://translate.google.com/translate_t?prev=hp&hl=en&js=y&text=Zdarec+lidi+chci+se+zeptat+jestli+je+n%C4%9Bkde+ke+sta%C5%BEen%C3%AD+kampan+kde+hrajete+za+%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9+letectvo%2C+nejl%C3%A9pe+v+obdob%C3%AD+okolo+roku+68-78+abych+si+zal%C3%ADtal+v+Migu-21.+kdy%C5%BE+ne+jestli+je+aspon+za+stranu+Wa%C5%99%C5%A1avsk%C3%A9+smlouvy.%0D%0ACo+jsem+na%C5%A1el+v%C5%A1ude+jsou+ke+sta%C5%BEen%C3%AD+jen+kampan%C4%9B+za+stranu+NATO+a+up%C5%99%C3%ADm%C4%9B+u%C5%BE+jsem+unaven+l%C3%ADt%C3%A1nim+v+F4+a+sest%C5%99elovan%C3%ADm+ob%C4%8Das+i+%C4%8Cesk%C3%BDch+letoun%C5%AF.%0D%0AByla+by+p%C5%99%C3%ADjemn%C3%A1+zm%C4%9Bna+sednout+do+cockpitu+letounu+sv%C3%A9+zem%C4%9B.+&file=&sl=auto&tl=en&history_state0=# or try http://translate.google.com/#

 

 

Zdarec people want to know if anyone is downloadable campaign where you play for the Czechoslovak Air Force, preferably in the period around 68-78 so I zalítal the MiG-21. though not if the party's host Wařšavské contract.

What I found everywhere to download only the campaign for NATO, and I sincerely tired litany of F4 and sometimes sestřelovaním Czech aircraft.

It would be a nice change to sit in an airplane cockpit of his country.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady mas kampane(62,68,78,86) za CSLA do NF4.

Potrebujes tahle letadla:

MiG-15bis

MiG-15bisSB (je v downloads jako MiG-15BS od Wrenche)

MiG-17PF (taky v downloads, ale ne PFU)

MiG-19S

MiG-19P

MiG-19PM

 

MiG-21F-13

MiG-21PF

MiG-21PFM

MiG-21MF

 

MiG-23MF

MiG-23MLD

u 23 doporucuju upgrady avioniky a cokpitu

zapomel jsem jeste

MiG-23BN

 

Su-7

Su-22M4

tady to chce pridat par (A-G) raket do weapon_data.ini

 

l-29

l-39

 

jo a jese Il-28

HBW.zip

Edited by Vigilant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj kamarádi

Co je potřeba udělat, aby se dalo HBW.zip rozjet i ve SF2E ? 

 

Hello Friends

What do I need to do to run HBW.zip in SF2E? 

 

Díky , thanx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..