Jump to content
Sign in to follow this  
kukulino

CombatACE umí česky

Recommended Posts

to me povidej :D jinak fotodokumentace kokpitu mam strasne moc horsi je to udelat ten kokpit ale ted mam hodne casu tak se skusim naucit s ttim 3D programem a kdyz to pujde tak by mohla byt i nejaka Z-142 :biggrin: nebo Mi-8, Mi-2 proste neco co u nas litalo nebo lita :clapping:

WooooW! :shok:

No, perlíš jeden bonbónik za druhým :clapping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ted sem se dival na y tutorial videa k tomu programu 3DS max a prijde me to docela lehk tak kdyz nekde najdu ten program ke stazeni tak bch se d neceho podobnyho hned pustil ale zatim sem nasel jen 30 denni verze :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau chlapi, díky kukulinovi jsem se dozvěděl, že se tu otevřela československá hospoda :-)

jsem rád, že se SF/WoV dostalo taky do středu evropy a je vás tu tolik.

Já už nemám moc času se tu angažovat, ale rád vám pomůžu jestli budu moct

 

vrkuboy: kokpit pro letadlo je 3D model vytvořenej v 3DS - je to cca 2x složitější

než letadlo samotný. Všechny díly musí mít správnou hierarchii, orientaci

atd atd.

co přesně potřebuješ?

 

Monty CZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čau chlapi, díky kukulinovi jsem se dozvěděl, že se tu otevřela československá hospoda :-)

jsem rád, že se SF/WoV dostalo taky do středu evropy a je vás tu tolik.

Já už nemám moc času se tu angažovat, ale rád vám pomůžu jestli budu moct

 

vrkuboy: kokpit pro letadlo je 3D model vytvořenej v 3DS - je to cca 2x složitější

než letadlo samotný. Všechny díly musí mít správnou hierarchii, orientaci

atd atd.

co přesně potřebuješ?

 

Monty CZ

 

Ahoj chtely by sme do L-39 realny kokpit bohuzel kokpit uz je nad moje sily samotny model letadla jakz takz uz docela zvladam jenze kokpit to uz ne fotodokumentace mam hodne jen s realizaci to nevidim moc dobre :sorry:

popripade pomoct i s novym mod protoze prilis ceskych letadel tu neni :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak vítam medzi nami jedného z najväčších úderníkov na CombatACE, moddera MontyhoCZ :biggrin:

Tvoj Delfín je podľa môjho názoru jedno z najlepších lietadiel, aké mám možnosť lietať v SFP1/WOV/WOE series :good: (a to máš tých parádnych mašín vymodelovaných ďaleko viac :ok: )

Veru, máme tu takú malú československú hospodu a dejú sa tu VEĽKÉ VECI :rolleyes:

 

Kto by náhodou nevedel, vrkuboy odštartoval nový topic na hlavnom fóre, v ktorom sa diskutuje o projekte AH-64 "APACHE", pozri TU!

Pomocnú ruku, ako sa tam môžeme dočítať, podal aj ďalší známy úderník z CA, Marcfihter :yes:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak vítam medzi nami jedného z najväčších úderníkov na CombatACE, moddera MontyhoCZ :biggrin:

Tvoj Delfín je pre podľa môjho názoru jedno z najlepších lietadiel, aké mám možnosť lietať v SFP1/WOV/WOE series :good: (a to máš tých parádnych mašín vymodelovaných ďaleko viac :ok: )

Veru, máme tu takú malú československú hospodu a dejú sa tu VEĽKÉ VECI :rolleyes:

 

Kto by náhodou nevedel, vrkuboy odštartoval nový topic na hlavnom fóre, v ktorom sa diskutuje o projekte AH-64 "APACHE", pozri TU!

Pomocnú ruku, ako sa tam môžeme dočítať, podal aj ďalší známy úderník z CA, Marcfihter :yes:

 

 

uz sem se dival a prezentuji tam dalsi modely se kteryma me pomaha jeden muj dobry kamarad kerymu timto moc dekuju

je tam KA 50, MI 28 a MI 8, jestli se to povede tak to bude bomba hlavne ta Mi 8 pro nas CZ+SK :wink:

tak co na to rikas kukulino? jinak ten L-39 skin pack uz mam hotovy a je uz ke stazeni

Share this post


Link to post
Share on other sites
je tam KA 50, MI 28 a MI 8, jestli se to povede tak to bude bomba hlavne ta Mi 8 pro nas CZ+SK :wink:

tak co na to rikas kukulino?

 

Mi-8?????!!!!!!! :shout::wacko::crazy::fie::shok: WooooooW!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, jedna smutná správa.

V Poľsku sa zrazili dve vrtuľové lietadlá pri predvádzaní akrobacie na leteckom dni. Dosť nepekná zrážka.

Lietadlá patrili akrobatickej skupine Żelazny. Táto grupa používala čs. mašiny z továrne Zlín.

Link na topic o havárii pozri TU!

Samotní link na video z havárie je v tom istom topicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to smutny ale i takovy veci se stavaji, treba ta nehoda v Rammsteinu v nemecku jak padly trosky mezi lidi to byla hruza. Kazdy sport prinasi riziko. boohuzel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar :biggrin:

Tie nehody bývajú veľmi kruté. Ide z nich mráz po chrbte.

Snáď sa potom všetci sretneme v nebi, kde sa budú vrtule otáčať na veky večné :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz o inom. Bol odštartovaný nový topic o tom, koľko miesta nám na diskoch zaberajú SFP1/WOE/WOV.

Je to pekný nápad ako si porovnať s inými pařanmi naše vlastné inštalácie. Topic pozri TU!

Ale predpokladám, že ste tam už boli :biggrin:

 

A čo sa stalo s Egonom a Vigilantom? Ozvite sa chlapi, či žijete a lietate :search:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar hoši :biggrin:

Na jednom topicu s názvom Mirror mirror on the wall whos the ugliest of them all napísali, že Mi-2 je ugly :nono:

Link TU!

Uznajte, že to prepískli :no:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to me teda nasralo!!! protoze s timto vrtulnikem lital muj deda a ja v nem taky nekolikrat letel! je to nadherny stroj! tady je foto toho vrtulniku se kterym lital deda

helo1523py1.jpg

Edited by vrkuboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale si im dal, hehehe :rofl:

Ta Mi-2 na Tvojej fotke je ozaj pretty. Tento náter jej dodal poriadny šmrnc :good:

No tak to ja som v živote v ničom neletel. Ani v lietadle, ani vo vrtuľníku :alcoholic:

 

Jooj ale vo virtualite toho mám čosi viac nalietané. To som kedysi začal na F-19. Tuším to bolo na jednu disketu, aj to hádam necelú. Ďalej bola hra menom Dogfiht. Tam sa dalo s Dr.1 súbojiť s F-16... A poprvé som tam lietal aj Spitfira... Potom 1942 Pacific air war. To bola šupa! AAAch jaaaj... No potom Red baron 2. Tak to boll simík s veľkým S :yes: Také súboje a atmosféru som dlho nezažil, pred ním ani po ňom. A teraz to príde... STURMOVIK!!! To bol prevrat. Bomba, OBRDUDR gejma. Hádam čosi ako Medal of honour v 3d strielačkách. To sme všetci čakali, či Ubisoft nevidal nejaký datadis so Spitfirom, Mustangom... Ten úplne prvý STURMOVIK bol naozaj v tej dobe šleha maximálneho rangu. Sa pamätám, že ktosi tam urobil "anglické" skiny pre Mig-3, aby to vypadalo ako milovaný Spitfire :biggrin:

Nasledovali datadisky s vytúženými mašinami. Konečne sme mohli Fw-190 vymlátiť so Spitom Mk.V a tak zadosťučiniť histórii... Prišilo aj Pacific fighters a sním Seafire. Tie pristátia na lietadlovkách boli a aj zostali pre mňa radosťou. No chvíľu to trvalo... Ale človek sa to naučil :yes: Corsair bol a aj zostal neposlušným.

Teraz teda valím WOE. Ono je to dosť vzrušujúce poflakovať sa po oblohe s Mig-21 PF, keď okolo si to švihá F-16... A môžeme si to upraviť takpovediac ako chceme. Je to sila, tie simulátory :haha:

 

Ufff, som si zaspomínal. V žiadnom prípade som to nechcel zrovnávať s realitou. Som sa nejak nechal oné, uniesť.

A čo ste lietali vy, chlapi?

 

Aaaa, vrkuboy, gratulujem k valuedmemberstvu :clapping:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj dekuju za gratulovani.

to zbarveni MI 2 je slovair ale v dobe kdy to bylo focene uz patrila firme alfa helicopter

 

tak a ted tu napisu svoji historii

takze v realu sem letel v Mi 2 a v Bell 206 L long ranger a sedel sem v L-13j blanik a v dalsich nekolika bezmotorovych letadlech ktere maji v aeroklubu Brno-Medlanky, sedel sem v kokpitu Mig 21, Mi 17, Panavia Tornado, L-39, Z-142......... vsechny si nepamatuju a roloval sem po draze ve zlinu trener (myslim) 525

a zkousel sem si parasutisticky trenazer :biggrin: je toho strasne moc a za vsechno toto vdecim svemu dedovi ktery ma spoustu znamich, velmi ti dekuju dedecku :wink:

 

a u pocitace no zacalo to hrama ktery uz ani nevim jak se kmenujou ale co vim tak: chuck yeager simulator,red baron, pro pilot, microsoft fs, if 22, mi 28 vs apache, woe ...... a spousta dalsich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tom chuck yeager simulator som veľmo túžil. Ale nepodarilo sa mi ho zohnať. A zabudol som na European air war. Tú sme drtili ešte pred Il-2.

Cez prázdniny som mohol robiť na letisku v Piešťanoch. Tam v tom múzeu, odkiaľ mám fotku Migu-21PF "1215". Majú tam veľa verzií, možno všetky, čo v ČSR slúžili. Staršie migy však nemajú. A nakoniec sa mi tam robiť aj tak nepodarilo, takže som tri mesiace hádzal do miešačky na stavbe :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sem dnes nemel co delat a protoze me nastvalo ze podle nekoho je Mi 2 ugly tak sem si udelal novy podpis :biggrin:

P.S. GPS souradnice jsou presne umisteni vrtulniku ;)

Edited by vrkuboy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak sem dnes nemel co delat a protoze me nastvalo ze podle nekoho je Mi 2 ugly tak sem si udelal novy podpis :biggrin:

P.S. GPS souradnice jsou presne umisteni vrtulniku ;)

Dobrý nápad :good: Originálne, človeče :ok:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kulino po dlouhe dobe to tady trosku ozilo :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ožilo, veru ožilo. A toto tu u nás ešte nebolo, čo sa otvorili tieto multijazičné fóra :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím taký provoz :biggrin:

To sme nevedeli (snáď môžem hovoriť za všetkých), že máš takéto prekvápka pre nás pripravené :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

snazil sem se to hned nevykecat ale i tak sem to sem musel dat ale neni to jen moje prace ale delam na tom i s kamaradem a timto mu dekuju. Uvidime jak to vse dopadne, hlavne se tesim na glostr gladiatora a pripadne by mohl byt i westland lisander :yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jóóóóój, vrelá vďaka nie len vrkuboy teamu, ale aj Montymu a šeckým, ktorí sú naši, robia hard work, ale z nejakého dôvodu ich nepoznáme :yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mas pravdu ale myslim ze cr a sk lidi je tu vic jen si asi nevsimli cz-sk fora, protoze sme az dole :(

p.s. montyho delfin je uzasny, velmi rad s nim litam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..