Jump to content
Sign in to follow this  
kukulino

CombatACE umí česky

Recommended Posts

mas pravdu ale myslim ze cr a sk lidi je tu vic jen si asi nevsimli cz-sk fora, protoze sme az dole :(

p.s. montyho delfin je uzasny, velmi rad s nim litam!

No, to je možné. Ak si prezerajú hlavné fóra, čomu verím, mohli by sme tomu pomôcť tým, že si práskneme link na naše fórum niekde pod signatúry. Teda pod môj obrázok Migu-21PF, prípadne, ak by si chcel, pod Tvoju Mi-2.

Neviem síce, či to bude dobré, ale snáď sa tým nemá čo pokaziť.

 

A k tomu Delfínu... Ten bol určite robený s láskou :biggrin: Jemu podobné éro tu podľa mňa nie je :yes: A keby sa aj náhodou nejaké podobné našlo, Delfín bude aj tak THE FIRST!!!

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, to je možné. Ak si prezerajú hlavné fóra, čomu verím, mohli by sme tomu pomôcť tým, že si práskneme link na naše fórum niekde pod signatúry. Teda pod môj obrázok Migu-21PF, prípadne, ak by si chcel, pod Tvoju Mi-2.

Neviem síce, či to bude dobré, ale snáď sa tým nemá čo pokaziť.

 

A k tomu Delfínu... Ten bol určite robený s láskou :biggrin: Jemu podobné éro tu podľa mňa nie je :yes: A keby sa aj náhodou nejaké podobné našlo, Delfín bude aj tak THE FIRST!!!

 

to neni spatny napad ten link pod obrazek ;) jdu na to. urcite tim nic nepokazime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chvíľu to trvalo... Uvidíme, no. Ak ťa môžem poprosiť, buchni tam miesto FORUM -----> SUBFORUM. Ono je to síce World Language Forums> Česky / Czech ale kládli nám na srdce, aby to malo formu doplnkového fóra.

Tak dúfam, že nás nikto za to nepošvrčkuje... :blush2:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS PRAVDU UZ TO MAM OPRAVENE A MYSLIM ZE NAM NA TO NIKDO NIC NEREKNE, NENI TO PRECE NIC SPATNEHO.

sakra pitomy caps lock :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dík :yes: Už sme síce neni czechoslovak, ale nemyslím si, že by to niekomu mohlo prekážať.

Sformulovali sme to tam jasne. Ď za spoluprácu :good: A teraz nám ostáva len čakať, heheheee :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

necekej zadne zazraky :D ale vubec bych se nezlobil kdyby se pridali dalsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm, no pozri, už sa niektorí aj sami ohlasújú, že sa pridajú :rolleyes:

A pozerám, že naše fórum si prezerajú aj ďalší úderníci s CA :good:

Share this post


Link to post
Share on other sites
tobe se ozval nejaky czechoslovak?!!!!

Tak som to nemyslel. Si nás browsujú známe mená z CA. A s tým pridaním som myslel ghostridera, že sa ponúkol na ten skin. Sa z toho teším :biggrin:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je to tu, kolegovia! Pozrite TU! alebo TU!

Thirdwire ponúka First Eagles Expansion 1!!! :fan_1: :crazy:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

chtelo by to screenshoty takhle nevim co si o tom mam myslet :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už sú postnuté. Camel je veľmi pekný. Je tam aj Dreidecker, zatiaľ iba cocpit. Oproti Dr.1 od A-Team je lepšie prepracovaný.

Sa mi to javí ako dobrá vec, ten addon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patch se jevi celkem dobrej hlavne je tam RE 8 a ten nemeckej bombarder jako cile.A rakouskej albatros!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hergr vitam te tady, je radost tady narazit na dalsiho cecha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patch se jevi celkem dobrej hlavne je tam RE 8 a ten nemeckej bombarder jako cile.A rakouskej albatros!!

Servus HerGr :biggrin:

Tiež Ťa vítam. Cíť sa ako doma :hi:

Ja som veľmi rád Camelu a Dr1. Viem máme tieto mašiny od A-teamu už dlho, a je kopa editov a skinov na ne, a považoval som ich za jedny z najlepších mašín vo FE.

Proste som sa na ne tešil. Ale nemám expancion pack, takže neviem posúdiť prípadné zmeny. Rozhodne sa mi javí nový Dr1 lepšie spracovaný. Ale na starý Dr1 zatiaľ nedám dopustiť :biggrin:

Podobne aj na Nieuport N17 C1 od Montyho CZ (a na jeho Delfín už tým duplom nech mi nikto nešahá :diablo: )

 

Učápal som si aj skin na Dreideckerra. To bolo spojenie viacerých skinov v programe Prohlížeč obrázků a faxů :haha:

Ono vlastne na FE som skúsil prvé zásahy do .ini súborov...

img00001.jpg

img00002-1.jpg

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dik za přivitání chlapci !

Co se týče oněch diskutovanejch modelu Delfín je fakt vynikající! Škoda že do něj neni kokpit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm, no to je fakt že kokpit nemáme. Ale nehádžme flintu do žita :biggrin:

On raz bude, tomu verim, no :yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SKODA ZE KOKPIT JE TAK SLOZITA ZALEZITOST. JINAK BYCH UZ NA NEM DELAL. :cray:

ALE KUKULINOMADOBRE KAMOSE TREBA GERALD :fans:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak toto je super http://forum.combatace.com/index.php?showt...mp;#entry113741

zitra to hned vyzkousim :good:

Jak to dopadlo, vrku? S tym formation modom, myslim.

A ku geraldovi, on nie je moder. Teda aspoň o tom neviem. Ale vie strašnu kopu vecí ohľadom aircraft_data.ini

a robil aj na avionike a Mig-21Bis HUDoch. To mu ide fakt veľmi dobre. Podobne aj skiny na Mig-21 :good:

Share this post


Link to post
Share on other sites

no vidis ja na to upne zapomel a jeste sem to nevyzkousel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..