Jump to content
Sign in to follow this  
vrkuboy

CZ-SK Projects

Recommended Posts


nazdarc chlapi, louhp sem tu nebyl. llezel sem vic jak tyden v nemocnici. tak co je ve svete CA noveho?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwus Vrku :biggrin:

Som si hovoril že sa niečo deje, bo si nebol ani na ICQ :dntknw:

 

Noooo, asi si si všimol nový topic o Mig-29A. Na CA bol postnutý screenshot kokpitu od Paladriana. Ňáké linky sú v tom topicu :yes:

 

Potom za zmienku určite stojí WIP Mig-21Bis od Paska a Starfightera2. Paladrian k tomu spravil kokpit. Je veľmi blízko dokončeniu - myslím celý mod. Vyskytli sa však nejaké problémy, ktoré môžu vyvrcholiť tým že Biska by bola payware. Ale uvidíme ako to dopadne.

 

Ďalej boli uploadnuté nové modely F-86 Sabre. Všetky nájdeš v download section. Plus nejaké skiny pre Mig-15.

 

Jáj, a najnovšie môžeš zostreľovať satelit vo WOI...: http://forum.combatace.com/index.php?autoc...p;showfile=6311

Veľmi originálny nápad :biggrin:

 

Myslím že to je v skratke všetko... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak 21 bis je pro me jako milovnika vsech 21 super vec a 29 to je neco!!!! Saber je to rura ale imperialisticka :D talze to moc nemusim a stejne ho 15 i 17 dostane :D.

A ten satelit :D je videt ze ve woV,E,I je mozne vse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, vy sa vo vsetkych tych subverziach vyznate? Ja este ako tak zvladam druhu svetovu a aj tam s limitmi. Ale ked pride na rury, tak je to pre mna povacsinou Mig-21 a este tak rozlisim, ci ma alebo nema radar, ale rozdiel medzi dvoma verziami Migu-21 MF ? :help::rtfm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

no hlavne kukulino je takovy silenec :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No chlapi, to čo mi tu preberame je len menší odvar. Kdesy na nejakom fóre som videl ozajstných šialencov, ako sa bavili o Migoch-21 v ich továrenských označeniach... A Izdělije 96F sem... Izdělije 96A tam... Izdělije 96F hentam... A podobne... Joooj no a potom Izdělije 66... Izdělije 66-400... Atď... No v tomto sa teda vôbec nevyznám. Ale na druhú stranu som to zas nejak moc neštudoval :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Štartli sme ďalší projekt. Ide o československý raketomet LRM-122. Nie je to síce raketomet ktorý by mal oslnivú kariéru, ale je pomerne známy a WOE/WOV/SFP1 si nevšíma osudy skutočných projektov. Myslím že bude spolu s raketami S-24 dobrým prostriedkom na ničenie bodových cieľov. Na modely pracuje Vrkuboy :wink:

 

http://forum.combatace.com/index.php?showt...t=0#entry154837

 

Snáď to troška spopularizuje aj našu komunitu :biggrin:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvy kamo Suk mi nevyšiel... Snáď sa podarí tento druhý :haha:

SukCamo.jpg

Vzhľadom na to, že čo kamufláž to originál (v prípade našich Sukov) som sa zatiaľ nerozhodol, či spraviť skin skutočnej mašiny, alebo proste načápať tie zelené polia od oka tak aby bol ďalší originál :biggrin:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cau, po dlouhe dobe jsem zpatky. A potrebuju par testeru. V prilozenem zipu jsou kampane za Ceskoslovenske letecvo do WoE. HBVWPx jsou upravene z puvodnich kampani WoE. HBWNFx jsou z kampani NATO Fighters 1&2. Obe verze predpokladaji, ze mate nainstalovany WeaponsPack (tj. ruske rakety se jmenuji R-x a ne AA-x). Potrebuji aby to co nejvic lidi otestovalo. A nejlepe pridali ruzne dalsi dilky - hlavne skiny, pripadne jina/dalsi letadla (napr. Kukulinuv PFM misto standartniho). Pro hrani potrebujete tato letadla:

MIG-15Bis

MIG-15BisSB (vsude je nespravne pojmenovan jako mig-15BisBS - s tim zacal uz Wrench)

MIG-17PF

MIG-19S

MIG-19P

MIG-19PM

MIG-21F-13 cz (od Mirage Factory)

MIG-21PF

MIG-21PFM

MIG-21MF

MIG-23MF

MIG-23BN

Su-7BM

Il-28

 

Pro hrani NATO Fighters verzi potrebujete letadla z NATO Fighters 1&2 (viz. column5.us)

Problemy o kterych vim:

-kampani v 78' je desive tezka. F-15, AIM-7F a AIM-9L jsou moc ucinne.(Pripadne i HAWKy pokud je mate).

-netusim kdy se ktere rizene strely dostaly do vyzbroje. Vsechno co sem o tom nasel si odporuje. Takze pokud to nekdo muze objasnit... :dntknw:

cs_kampane.zip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry ze to tady je dvakrat. Na novim kompu mi hrozne blbne browser. Nevim co s tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry ze to tady je dvakrat. Na novim kompu mi hrozne blbne browser. Nevim co s tim...

Zdarec :biggrin:

 

V poho, uz je to fuč :wink:

 

Možno by nebol zlý samostatný topic pre Tvoju kampaň.

 

A hlavne prepáč, že som sa nepohol ďalej s testovaním kampane, čo si poslal dávnejšie. Postupom času mi to vyfúkalo z hlavy. Ale mám ju zálohovanú. Prepáč ešte raz :yes:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre našu kampaň by bolo dobré spraviť, aspoň si myslím, aj nejaké historické markingy. Keď bude viac času... :yes:

 

Napr. Mig-21F-13

certisko.jpg

Nie je to hotové, ale na predstavenie stačí.

 

Len je potrebné mať informácie. Nejaké podklade pre Mig-21F-13 mám, potom je napr. známa PFka 0404 s netopierom na nose... Šakali na MAčkach či Rkách... Čerti na Mig-23... atď...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Couldn`t work on the MiG-19 cause of HDD crash and virus, I think you have read it, yesterday crashed again. Have to redo everything! Will see today after work what I can do about my machine. I lost many files in the second crash!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yes, I have read it.

 

Hope your computer will be OK soon. And you too :wink:

 

Good luck :yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..