Jump to content
Sign in to follow this  
kukulino

Československé kampane a mašiny

Recommended Posts

Zdar šicke :biggrin:

Prave som dorazil do školy. Možno nám odpadnú dva semináre, tak bude nejake volničkooooo haha.

ALEEEE cestou autobusom som sa nejak zasnival a trkol mi v hlave takyto projekt:

No, najprv to bol dávnejšie iný. Neviem či som o tom už písal, jeden československý pilot, ktorého si veľmi vážim, mi mailom poslal náčrt zameriavača Su-22. Mám povolenie tento náčrt aj zverejniť. No a keď ho mám, prečo to neurobiť?

 

Potrebujem však niekoho, aby preložil slovenské poznámky k nemu. Jedná sa o nejaké detaily k zameriavaču. Nie je to ťažké si myslím, ale ja by som to správne určite nepreložil. Si myslím že dannn by s tým mohol pichnúť, a už mu aj idem hodiť PM. Ono môžem ten náčt postnúť aj po slovensky, veď maníci si s tým možno nejak poradia (ale v škole sa mi to nepodarí, tak najskôr večer, resp v noci).

 

Druhá idea, čo ma teda trkla dnes v autobuse, je kampaň. Ono ja viem, odštartoval som topic na našom subfóre a zatál z toho moc nekáplo. Ale ide o väčší projekt ako len naša československá kampaň. ČSSR, bývalá pravda, bola predsa súčasťou Waršavského paktu. A s nami aj Poľsko, Maďarsko a sovietskymi vojskami okupovaná časť Nemecka, ešte Albánsko, Rumunsko a pravda ZSSR.

No tak prečo sa nepokúsiť o kampaň v spoločne? Poliaci tu majú svojich úderníkov, Maďari tiež, Nemci takisto no a my, to je predsa jasné že tiež, Rumuni a Albánci to neviem, a pa ruski tu niekto tiež hovorí :biggrin: I keď je zrejmé, že kampaň (ak vznikne) bude obmedzená mapou vo WOE.

 

Čo vy na to? :victory:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta kampan je dobry napad ale musel by si ukecat nekoho kdo to zvladne :( a to nebude lehke

 

jinak na ten preklad si netroufam :( ale nacrt je to vazne dokonaly :D ted si tady hvezd ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koonečne sa mi podarilo načápať čísla na Mig-19 tak, aby sa aj ukazovali... :haha:

Nie su originál, ale to je len test a skin je ešte starý 256x256, už máme aj 1024x1024 v download section :yes:

19S.jpg

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaach, vrku, bodaj by si mal pravdu :haha:

Ale celý problém bol v jedinom čísle v decals.ini

 

No, nejak to tu pomlklo. Ale to bude tým, že idú vianoce :biggrin:

To sa nikto na nič nepýta, lebo sa predpokladá, že niečo sa chystá :rolleyes:

 

Inak k tomu môjmu postu vyššie (o 4 hore), trošku mi spadlo nadšenie čo sa týka tej veľkej kampane Waršavkého paktu.

Ono sa to nejak teraz roztrhlo s tými kampaňami, a ako WIP sú dva veľké projekty. Jeden je, ako vieme, Južná Amerika, ktorý by mal priniesť aj terén a druhý DBS 2, čo je Danger! Bering Straits, ak sa nemýlim. Jednotka je v download section.

 

A samozrejme sa stále čaká na WOI (Wings Over Izrael) a zodpovedajúce patche pre SFP1/WOV/WOE.

Preto sa šušká, že je veľa vecí hotových, ale nový patch môže situáciu dosť zmeniť.

 

Jingle bells, jingle bells... :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar chlapi, tak mám hotovej paintkit (po vašom template ;-) ) na třiadvacítku. Začínám dělat kamufláž. Je to podle budějovický MFky Trup.č. 7184. Co říkáte na barvy? Můžu to tak nechat? Ja myslím že to vcelku odpovídá - je to podle vzorníku Federal Standard (http://www.simmerspaintshop.com/page-RGB-colors-FS595B3.html)

 

Tmavě zelená: FS 34096

Světle zelená: FS 24227

Světle hnědá: FS 30227

Spodní plochy budou FS 36314

 

post-22243-1197926321_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak chlapeci mojiiii, toto bude najkrajšia mašina v okolí. Najväčší kaper v rybníku :bb2:

Tie farby zodpovedajú farbám na valka.cz

No taku 23 tu nikto nebude mať :good:

Toto je štýl!!! :fans:

Ja som bol mimo už z template :haha:

 

No a gratulujem k premiérovému postu na CA blackrat :biggrin:

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

2Kukulino: Dik za chvalu :smile: Hele nevadi ze je to kamuflaz z roku 1990? Puvodni nebo pozdejsi vypadala jinak. Cert vi kde to schema ve 4+ vzali, protoze i fotky tam vypadaj jinak - stejne jako na www.valka.cz. Tohle jsem nikde nevidel. No ale ono je to asi jedno, stejne to byl co kus to original. Mozna by jeste stalo zato to premalovat podle 7183, ta je typictejsi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím, že výber skinu, čo sa týka obdobia, je úplne v moci autora a ťažko mu do toho niekto môže kecať :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, domaluju to jako 7184 kdyz uz jsem zacal. A komu se to nelibi muze si nakreslit jinou - template klido dodam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
OK, domaluju to jako 7184 kdyz uz jsem zacal. A komu se to nelibi muze si nakreslit jinou - template klido dodam :)

Tak toto nemá šancu sa nepáčiť :no:

Ja by som ju bral aj napol namaľovanú :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2kukulino: Mohl bys prosim, jakozto odbornik na cisla a znaky ;-) , udelat tga obtisk toho symbolu netopyra, co maj budejovicke masiny pod kabinou? Me to starej mizernej photoshop neulozi pruhledny :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

No skúsim, pravda :yes:

Len som práve prišiel zo školy, tak si musím dať "dvacet", lebo som toho moc v posledné dni nenaspal :drag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajn, diky moc :good:

 

Jinak jsem dneska byl v muzeu, kokpit MFky premeren a dopodrobna nafocen - 300 fotek vseho moznyho. Jako bonus mam jeste Su-22 :) A rozjel jsem akci tady v ustavu na ziskani popisu avioniky (radar, HUD)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demicko (spodni plochy jeste nejsou nabarveny a kamfulazni pole potrebujou doladi :rolleyes: )

 

post-22243-1198257742_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak kamuflaz sem premaloval podle 7183.. Chybi mi dodelat fleky na zadi.. Pokud by se vam nezdaly barvy tak se nestydte rict - me se nezdaj taky :D Uvazuju ze tu hnedou hodim vic do zluta, jak vypada na fotkach.. Neni to problem - je to prace na 5 minut. Tak klido napiste RGB kody :)

 

http://stoleta.valka.cz/newdesign/v900/clanek_11004.html

 

Demicko (spodni plochy jeste nejsou nabarveny a kamfulazni pole potrebujou doladi :rolleyes: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar :biggrin:

Myslim že to chce troška vyžltiť (tá hnedá).

A veru, aj takto je na zožranie ten Mig :good:

 

Edit: ja som bol doprdený aj z tých farieb, čo sú podľa valka.cz

screenshot si postol na predošlej strane.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, neco s tim provedu :) To sou ty samy barvy. Akorat ero jinak natoceny ke slunicku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyžtak kdyby byl zájem, mohl bych vyrobit woe-style hangar screen

Share this post


Link to post
Share on other sites

2cover72: To by bylo super! Rozhodne bysme to uvitali a budem vdecny za pomoc :good:

 

Jinak po skinu sme rozhodnuty se pokusit o kokpit MFky.. Koukal jsem ze mas nejake zkusenosti s 3d modelovanim, takze pokud by ses chtel zapojit tak dej vedet..

 

Kdyztak pisni na ICQ (52734487), kdybys chtel ten skin - je to hotovy, akorat nam nejede zobrazeni cisel v kampani, ale to podle mne nema se skinem nic spolecnyho, spis nejaky blbe editnuty ini.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2cover72: To by bylo super! Rozhodne bysme to uvitali a budem vdecny za pomoc :good:

Jinak po skinu sme rozhodnuty se pokusit o kokpit MFky.. Koukal jsem ze mas nejake zkusenosti s 3d modelovanim, takze pokud by ses chtel zapojit tak dej vedet..

Kdyztak pisni na ICQ (52734487), kdybys chtel ten skin - je to hotovy, akorat nam nejede zobrazeni cisel v kampani, ale to podle mne nema se skinem nic spolecnyho, spis nejaky blbe editnuty ini.

 

 

No, já bych docela rád i pomohl, ale moje zkušenosti s 3D se týkají jen map/terénu do 3D_FPS HalfLife1 - jediný můj pokus ve 3D skončil takhle:

M1A0.png To měl být Abrams. Po pravdě - skutečné 3D modelování [tím více něčeho nehranatého] je mi na hony vzdáleno, u tohodle jsem ani nedokázal zvýšit počet meshes nebo na to aplikovat textury...

Ale hangar screens jsou jednoduché, tak jimi rád pomůžu.

Na nich je mašina stejně vidět zeshora, takže absence čísel by neměla ani být vidět...

 

A ad skin - stačí ho tedy aplikovat na defaultní in-game MIG-23M, ML nebo je nutno stáhnout něco dalšího?

Edited by cover72

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..