Jump to content
Sign in to follow this  
kesegy

Kosovo

Recommended Posts


A Jasenovac? Pa da ne pricamo i o drugim mestima. Jeste samo smo mi krivi i niko drugi.

Ma vazi brate.

 

 

Is this becoming personal....?

 

 

Hmmmmm

Vecita rasprava.

Krivi smo i jedni i drugi.

Mi smo krivi sto smo bili previse naivni, a oni su nas pobili mnogo vise u WWII. Tuzno je to. Ja licno ne mrzim nikoga. Treba voleti svoj narod vise od svega a tu smo mi Srbi No.1. Ja sam nekoliko puta bio mobilisan i znam kako rat izgleda, ne ponovilo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmmmm

Vecita rasprava.

1.Krivi smo i jedni i drugi.

2.Mi smo krivi sto smo bili previse naivni, a oni su nas pobili mnogo vise u WWII. Tuzno je to. Ja licno ne mrzim nikoga. Treba voleti svoj narod vise od svega a tu smo mi Srbi No.1. Ja sam nekoliko puta bio mobilisan i znam kako rat izgleda, ne ponovilo se.

 

1.tocno tako

 

2.ali taj mi dio nije jasan, ja nikog ne mrzim, ne mrzim srbe ali ima ljudi koji su primitivni toliko da su se u jednoj emisiji n HRT-u svađali tko je vise Hrvat(to je sramota). Jedan je bija Draskovic (drugi mu je govorija da draskovici sezu iz daleke prosliosti hrvata), ali drugi se ne sicam (drugi je bija 30 puta primitivniji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta ti bre nije jasno? :smile:

Proteci ce jos mnogo vode Dunavom i Savom dok se mi ponovo ne opametimo (tezi slucaj)

I jedna i druga nacija ima ekstremiste (budale). Treba napraviti jasnu crtu, a da smo mi kroz istoriju vise najebali od vas - to je nazalost tacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god mi ode raspravljali, nikome necemo iznosenjem cinjenica promijeniti njegov vlastiti stav, tako da ce nazalost uvijek Hrvati Srbima biti zlocinci, ali isto tako Srbi ce Hrvatima biti zlocinci.

 

normalno da ima ljudi koji misle drugacije, inace, di bi ovaj svit bia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..