Jump to content
Sign in to follow this  
kukulino

Novoty

Recommended Posts


ja se vic tesim na ty nove textury nemecka ty uz sou jak z microsoft flight simulatoru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chmm. Může to někdo vyzkoušet a pak mi poreferovat, jaké to má HW nároky? Protože mám 64MB GeForce2* a s tou jsem rád, že jedu bez sekání na normální detaily a 800x600.

 

*Díky mírně poškozenému motherboardu (ehm, hází bluescreeny a příležitostně smaží moduly matice RAMek) nemíním kupovat novou grafárnu

Edited by cover72

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chmm. Může to někdo vyzkoušet a pak mi poreferovat, jaké to má HW nároky? Protože mám 64MB GeForce2* a s tou jsem rád, že jedu bez sekání na normální detaily a 800x600.

 

*Díky mírně poškozenému motherboardu (ehm, hází bluescreeny a příležitostně smaží moduly matice RAMek) nemíním kupovat novou grafárnu

Človeče, asi by si si mal kúpiť nové železo, celé. Na svojej starej GeForce2Ti som si moc neprdol vo WOV. Som to prestal hrať na pár mesiacov. Až som si kúpil 6600GT a bolo to kapánek lepšie. Ale teraz mám nové železo, tak je to v pohode (až na ten staaaaaaaarý monitor).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toho je mi netřeba, na 800x600x32 a střední detaily všeho, popř. vysoké objektů mi to jede krásně plynule - jen nesmím pálit kanonem do země :-D

 

Ale nové železo asi hned tak kupovat nebudu, páč větší prioritu bude mít nějaká šunka autíčko do začátků.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, vypadá to dobře - ale je pro to vůbec nějaké využití? Protože létat sálodlouhé recon mise s vrtulníkem - mňo.

Nebo ve WoE existuje něco jako supply missions?

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tými supply missions nie som si istý, ale myslím že neboli. Mi-8 sa dá použiť na recon ako si napísal, armed recon, prípadne na strike a CAS. To nie je až tak obmedzená paleta úloh. A s novým "stromovým" modom to bude o mnoho zábavnejšie :wink:

 

 

Nuž, a čo som ešte chcel, je veeeeeeľmi dlho očakávaný mod, zvlášť pre Vás z Českej republiky :yes:

 

GRIPPEN je vonku!!!

http://forum.combatace.com/index.php?autoc...;showfile=6074#

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprimne, kazde lietadlo potesi, ale ja som si WOE kupoval preto, ze su tam stare rury - vpredu diera, vzadu diera :biggrin: Moderne nalestene stihacky ma moc netahaju.

Keby tak niekto urobil Buccaneer ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uprimne, kazde lietadlo potesi, ale ja som si WOE kupoval preto, ze su tam stare rury - vpredu diera, vzadu diera :biggrin: Moderne nalestene stihacky ma moc netahaju.

Keby tak niekto urobil Buccaneer ...

Pekne si to povedal o rúrach :biggrin:

 

Ak máš na mysli prúdového Buccaneera, tak Ťa asi poteší, že je len otázkou času kedy si na ňom zalietaš :rolleyes: :

http://forum.combatace.com/index.php?showtopic=25494&h

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites
MiG-21S? To jsme používali? :blink:

Nie, my sme ich nemali. Ale dôležitý krok predstavuje odstránenie kanóna z Mig-21MF.LOD. Toto sme potrebovali pre Mig-21R. Ak by sa podarilo odstrániť aj plošky čo bránia nasatiu spalín z kanóna, a okrem toho zrušiť aj periskop na kabíne, mali by sme ďalšie dôležité detaily na priblíženie našich modelov k realite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooouuukej :biggrin:

 

Tak je na svete nová Mig-21R. Nie je síce z nášho týmu, ale hlavne že je :wink:

 

Starfighter2 uploadol po Mig-21S aj Mig-21R. Pekne spravil tento pack. A hlavne, vďaka jeho metóde máme Mig-21R bez periskopu na kabíne, ďalej bez kanóna a dokonca bez spomínaných deflektorov proti nasatiu spalín z kanóna!!!!!!! To považujem za prevratný objav :good:

 

Tu je link na Rku:

http://forum.combatace.com/index.php?autoc...p;showfile=6114

 

A tu je screenshot nášho Migu-21MA bez spomínaných detailov:

MA-1.jpg

 

Len ešte musím doriešiť, s Geraldom pravda, čo spravíme s našou Rkou :haha: Určite by sa Vám páčila. Ale to nejak domyslíme.

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

gripen uz mam otestovany a je super a na 21 R se teprve chystam tak sem zvedavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoda ze je to na mapu vietnamu a ne europe :( ale asi to bude podobne jako ta verze na europe

Share this post


Link to post
Share on other sites

parada je to bezvadne!!!!! boopidoo thank´s!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlho očakávaný EF-2000: http://forum.combatace.com/index.php?autoc...p;showfile=6398

 

Verzia ktorá je momentálne uploadnutá v Downloadm section nie je plne funkčná vo WOE/SFP1/WOV. Hra "padá" --- CTD "Crash To Desktop". Ako sa píše v oficiálnom EF-2000 topicu, je potrebné vymazať dve lajny z Typhoon_AVIONICS.INI pretože tieto sú určené pre WOI avioniku a zapríčiňujú CTD v WOE/SFP1/WOV.

 

v Typhoon_AVIONICS.INI zmažte alebo oddeľte tieto lajny:

 

...................

...................

...................

Symbol[26]=HUD_SteeringCue ------------------ zmazať alebo oddeliť s //

Symbol[27]=HUD_Steerpoint ------------------ zmazať alebo oddeliť s //

 

Hra mi však aj tak spadla po čase - CTD. Vyčiarkol som teda aj ďalšie zodpovedajúce lajny. Scroll úplne dole v Typhoon_AVIONICS.INI a lomítkami oddelte (ako mám oddelené) alebo zmažte tieto lajny:

 

//[HUD_SteeringCue]

SymbolType=STEERING_CUE

ImageFilename=cockpit\HUD\SteeringCue.tga

ImageSize=0.055

 

//[HUD_Steerpoint]

SymbolType=STEERPOINT_SYMBOL

ImageFilename=cockpit\HUD\Steerpoint.tga

ImageSize=0.055

 

Nie je potrebné aby ste mazali tieto lajny aj v balíčku rar, ktorý ste downloadovali. Predpokladám že nový patch updatne WOE/WOV/SFP1 do potrebného štandardu.

 

 

V každom prípade, tento mod ma skutočne očaril. Vrele ho odporúčam. V test misii sme dvaja umlátili asi 6 alebo 8 Flankerov bez straty. Ale Flankery nepoužívali R-77 a zrejme len skoršiu R-73M1. A mal som normal FM mod... A bola to iná test ištalácia kde nemám updatnuté ruské strely... Ale to je nadlho :haha:

 

EF-2000 má nádherný model, veľmi pekný kokpit, parádne skiny... Je vidieť že v modelovaní sa naša komunita posunula veľmi dopredu.

 

Pár shotov z tejto misie:

Close-1.jpg

Flankerdown.jpg

EF-2000.jpg

Edited by kukulino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..