Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

Projekty

Recommended Posts

No to w moim podpisie jest link, możesz postnąć ktoś,bo ja naprawdę nie mam teraz czasu może az12121 "przejmie stery" przez kilka dni bo nie mam czasu a spraw na głowie dużo.

Ps o jaki temat Ci chodzi?

Ps, jeszcze musimy model poprawić......

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nowy model tu-360 przysłał mi go tomcat, wczoraj go poprosiłem a dziś przepraszam jeszcze wczoraj dostałem lepszy model!

Nie podpba mi się to zbytnio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto dodatkowe problemy które musimy rozwiązać:

Aha a jak zapisać do niego numery seryjne, bo plik jest w folderze kamuflażu ale nie ma ich w grze.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe-Tańczące tupolewy!

Normalnie screen of the november! :biggrin::biggrin::biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no muszę je poustawiać- z tym mam problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PANOWIE!

Każda pomoc jest mile widziana!

Każdy kto ma doświadczenie w simach TW!

PS. ArturR sprawdź proszę messenger bo wysłałem ci przzedwczoraj wiadomość.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kombinowałem trochę z uzbrojeniem tzn próbowałem mu wrzucić 8 moich 45'tek -od biedy włażą tzn tylna komora jest trochę przykrótkawa no i skrzydełka zachodzą na siebie...przydała by się wersja ze składanymi skrzydłami...Żeby naprawić problem z tematem, że na pasie każdy następny samolot poprzedniemu w d..ę włazi ( :rofl: ) trzeba by coś pogrzebać w kotach w folderze flight -tam o ile pamiętam są ustawienia taxi.

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kombinowałem trochę z uzbrojeniem tzn próbowałem mu wrzucić 8 moich 45'tek -od biedy włażą tzn tylna komora jest trochę przykrótkawa no i skrzydełka zachodzą na siebie...przydała by się wersja ze składanymi skrzydłami...Żeby naprawić problem z tematem, że na pasie każdy następny samolot poprzedniemu w d..ę włazi ( :rofl: ) trzeba by coś pogrzebać w kotach w folderze flight -tam o ile pamiętam są ustawienia taxi.

:lol:

 

Masz zrobione bomb beje?

świetnie jeżeli tak, bo ja niewiem czy będą te opdwieszenia co są teraz, czy ustawić trzewba inne...

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzn bawiłem się nimi trochę i jak coś to mogę je zrobić -chyba na tyle to znajdę czas. Moja prop. jest następująca: 3 warianty dla każdej z komór: 1 to bomby klasyczne (ile wlezie -zobaczymy) 2 to bomby GPS by Lindr2 a 3 to jakieś rakiety no i właśnie nie wiem jakie. Można by dać Ch-101 -chyba kilkanaście ich wejdzie, ale osobiście wolałbym coś szybszego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde, nie kojarze się w tych drzwiach i komorach jeżeli, by kto to zrobił za mnie to byłoby git.

do bra końiec gadania do roboty. :biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak te numery seryjne usawić bo plik jest z numerami w folderze sikna ale w grze nie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak te numery seryjne usawić bo plik jest z numerami w folderze sikna ale w grze nie...

 

Dokładnie nie wiem ale zauważyłem że u mnie pierwszy samolot ma nr "00" ale kolejne już go nie posiadają... :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też to zauważyłem, może to coś w decals.ini ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też to zauważyłem, może to coś w decals.ini ...?

 

Teoretycznie tak ale nie wiem czemu kolejne samoloty nie mają nr'ów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dodanie do folderu powinno wystarczyć, i powinny być po tej operacji być w grze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, znalazłem rozwiązanie.

W decals.ini :

Zmiencie w decalu (uwaga tylko 007 i 008) wartość:

ze

DecalLevel=1

na

DecalLevel=2

I to wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi I saw some pics of your nice Tu360 as it was lined up on a field for take of and they were bouncing around, have you solved it?! It`s a matter of damper settings in the data ini. And you can enlarge the space between the waiting planes, So the nose of a plane is not stucked in the tail of another one if you need help you know hw to contact me or ay other here around CA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi Blackbird.

I not have a lot of time now, only in weekends I do something, thanks, If i will need help (of course) I contact to you.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RAPORT: postępy prac nad uzbrojeniem:

 

1: przednia komora 88 bomb FAB-500 M62 / tylna komora 78 bomb FAB-500 M62 :

 

post-20260-1226673272_thumb.jpg

 

To razem 166 bomb 500kg -nieżle co? Nie wiem czy tak zostawić bo 83 tony uzbrojenia to trochę dużo nawet na taki samolot. Poza tym sekwencja zrzutu wymaga poprawy i gra robi to w trochę mało logiczny sposób -się zobaczy.

 

2: przednia komora 18 bomb KAB-1500Kr lub S / tylna nie gotowa ale będzie podobnie czyli chyba też 18 sztukasów:

 

post-20260-1226673468_thumb.jpg

 

Na razie tyle...

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

O K****!

Przepraszam, ale świetne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tego udźwigu maxymalnego to trzeba będzie pogadać bo masa startowa musi być odpowiednia do silników. Niestety nie za bardzo wiem jak to się ustala czy też przelicza i gdzie dokładnie to siedzi w data.ini... :dntknw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba w pylonach masz ile może udzwignąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde zapomniałem sobie gdzie ustawia się wielkość efektu dopalacza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..