Jump to content
Sign in to follow this  
Signum

Projekty

Recommended Posts

Dobra-spróbuję coś zrobić do awioniki i trochę- co do modelu lotu

Edited by az12121

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko światełka...

Ps Az12121 do bra awioniką jeżeli mógłbyś sie zająć to byłoby fajnie!

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Looks good can you pls post a pic of the cockpit section?!

I will post it when 3d model will be completly done.

Now I'm making INI's to Tu-360,but probably I will have time to end cockpit too.

Edited by az12121

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przestawiłem dipole i flary, i jest ich po 240.

(heh nowy kamuflaż dla newy :biggrin: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe dobre. :smile:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę zabawy z GIMP-em i...

 

No az12121, zajefajny efekt nuka! Wypuścisz packa? Pleeeaseeee :rofl:

 

Interesujący projekt panowie, ciekawy jestem co z tego wyjdzie :clapping: trzymam kciuki, prawdopodobnie będę majstrował efekt dopalaczy jak ustaliłem z Signum

 

ale kokpit... heh może ten z F-111 albo z Herca (repaint of course), ktoś wie jak "toto" wygląda? :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie używam kokpitu z F-111. Myślę że dopuki nie będziemy mieli nowego to można go dać...

 

PS Signum jakich Ty flar używasz bo moje nie wygladają tak ładnie...w sensie czy to jest jakiś mod?

 

PS2 Signum !!!!!!!! Posprzątaj se w PM'ach bo masz "full"

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja teraz gmeram w plikach INI, lecz kiedy tylko znajdę więcej czasu to skończę model 3d kokpitu.Tyle że trzeba kogoś, kto będzie umiał zrobić z modelu 3d w pełni używalny kokpit.

Jednakże wyjściem awaryjnym może być właśnie zastosowanie jakiegoś innego kokpitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może małe podsumowanie na temat uzbrojenia naszego Andrieja Nikołajewicza T.- model 360 :

 

- to są warianty , nie wszystko na raz :rofl:

 

Przednia komora uzbrojenia:

 

- 88 bomb FAB-500 M62 lub innych do 500kg (to jak pisałem dużo i jak coś to się zmniejszy ilość)

 

- 18 bomb KAB-250/500/1500 S/Tk/Kr ogólnie EOGB (domyślnie wariant z bombami 1500kg)

 

- 18 rakiet Ch-15P (użyłem opcji "SpecificStationCode" co by innych nie dawać)

 

- 9 rakiet Ch-101/102 (użyłem opcji "SpecificStationCode" co by innych nie dawać)

 

- x (prawdopodobnie 4) rakiety klasy "Moskit" lub może moja 45'tka jak jej zrobię składane skrzydła

- ten wariant wymaga jeszcze dopracowania. To ma byc coś do misji Anti-Ship ale chciałbym też coś "poważniejszego" do misji Strike stąd pomysł z 45'tką.

 

Tylna komora uzbrojenia:

 

- 78 bomb FAB-500 M62 lub innych do 500kg (to jak pisałem dużo i jak coś to się zmniejszy ilość)

 

- 18 bomb KAB-250/500/1500 S/Tk/Kr ogólnie EOGB (domyślnie wariant z bombami 1500kg)

 

- 9 rakiet Ch-101/102 (użyłem opcji "SpecificStationCode" co by innych nie dawać)

 

- x (prawdopodobnie 4) rakiety klasy "Moskit" ( 45'ka jest za długa ale od biedy można też ją dać)

-do dopracowania j.w.

 

Proszę o opinie na temat tych wariantów, ilości poszczególnych typów i oczywiście nowe propozycje. Proponuję PM'owanie bo tu już i tak robi się bałagan.

 

PS W "Lotnictwie" w cyklu o Rosyjskich Siłach Powietrznych (chyba tam) jest wzmianka, że Ch-15 została już wycofana z uzbrojenia - Macie jakieś dodatkowe info na ten temat?

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ signum you wrote you need a modeller?

 

Po długiej nieobecności... :biggrin:

 

Yes I need 3D modeller to next project.

@ Ciacho

Te flary są z EE3 Starego, ładne nie?

Co do kokpitu F-111 będzie najlepszym wyjściem, oczywiście kilka prac nad nim i git.

Ps, chyba skorzystam z jakiejś subkrybcji bo 200 wiadomości w skrzynce to widocznie za mało.

PS2, wiecie co? może poczekamy z kokpitem kiedy miregefactoryTeam "wypuszczą" B-1 Lancera to może z niego weźmiemy ten kokpit...

 

Panowie, musimy zwrócić uwagę na latanie tą fortecą, kiedy ktoś spróbuje zrobić jakiś gwałtowny zwrot o 360 stopni i kilka innych manewrów, wpadnie w nieodwracalny korkociąg i plask, rozbija się jeżeli nie jest to trudne (a jest?) to może mi ktoś napisać jak to sfixować?

Dzięki.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokpit z B-1 to dobry pomysł :good:

 

Co do fix'a to może wystarczy zwiększyć prędkość minimalną i/lub ograniczyć dopuszczalne przeciążenie do powiedzmy 3G :dntknw:

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha Ciacho, przesłał byś mi te konfiguracje do komór bombowych?

Chyba znasz mój mail?

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko kiedy ten B1 "Lancer" wyjdzie...

 

Pewnie za dwa tygodnie :rofl::rofl::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"two weeks"

Ok panowie ale nie bądźmy jak chińczycy róbmy na JAKOŚĆ a nie na CZAS albo co gorsza ILOŚĆ :biggrin:

CA_stary- to jak będzie z tymi efektami? :smile:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites
"two weeks"

Ok panowie ale nie bądźmy jak chińczycy róbmy na JAKOŚĆ a nie na CZAS albo co gorsza ILOŚĆ :biggrin:

CA_stary- to jak będzie z tymi efektami? :smile:

 

Signum, masz u mnie plusa za podejście :good: :yes:

 

PM poszedł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem go gdy już zapisałem, no cóż cierpliwość jednak nie jest moją mocną stroną.

Dobra poszło. :biggrin:

PS. Stary, ja biore (prawie) wszystko na poważnie.:rofl:

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Signum pls check your modell saw in some pics there are some holes in it, if you want send it to me and I can check the plane, no time for the max plane but I can give you some suggestions, only if you like.

 

about next project, sounds interesting, maybe I can help you, not sure

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blackbird ma rację -trochę pokrywy podwozia odstają...sie naprawi :biggrin: jak dorwiemy kogoś wolnego z 3dsmax'em

 

Jeżeli nikt tego nie robi to pozwolicie ze zajmę się sterami, klapami i lotkami :cool:

Edited by CIACHO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok panowie ale nie bądźmy jak chińczycy róbmy na JAKOŚĆ a nie na CZAS albo co gorsza ILOŚĆ

Prawda

Edited by az12121

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też to zauważyłem.

Ps, Ciacho dzięki za maila i instrukcje!

 

Blackbird: Ok, I understand.

Edited by Signum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..